To jest początek. Tu zaczyna się przygoda. Celem jest nauka, poznanie i zrozumienie siebie.

Warsztaty Wprowadzenia są dla osób nowych, które chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

Te warsztaty są również przygotowaniem oraz budują fundament do cyklu warsztatów Tworzenia Relacji i Biznesu.

Życie jest podróżą podczas której każdy z nas ma swoją misję, ale nie każdy czuje, że ją odkrył i realizuje ją świadomie. Kiedy zaczynasz tworzyć świadomie życie nabiera innego sensu.

Kiedy podążamy zgodnie z naszą życiową misją wówczas czujemy że „wszystko płynie i się układa samo”, „jesteśmy na właściwej drodze”, „wiemy co robić i mamy do tego pasję”.

Celem tych warsztatów jest zapoznanie się z pierwszymi etapami Procesu Tworzenia (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

– kontaktu ze sobą i swoim sercem

– czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń

– używania intuicji w życiu codziennym

– rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich

Podczas warsztatu otrzymasz narzędzia, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością – intuicją.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w kalendarzu wydarzeń.

Po tym warsztacie możesz wybrać temat z którym chcesz pracować dalej: Rozwój osobisty – wtedy idziesz ścieżką warsztatów Tworzenia Relacji i Rozwój Zawodowy – rozpoczynasz wtedy ścieżkę warsztatów Tworzenia Biznesu. Osobiście polecam zacząć od relacji.