Jest to 2,5 szkolenie dla tych, którzy chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

Te warsztaty są również przygotowaniem oraz budują fundament do cyklu warsztatów Tworzenia Relacji oraz Tworzenia Biznesu.

Życie jest podróżą podczas której każdy z nas ma swoją misję, ale nie każdy czuje, że ją odkrył i realizuje ją świadomie. Kiedy zaczynasz tworzyć świadomie życie nabiera innego sensu.

Kiedy podążamy zgodnie z naszą życiową misją wówczas czujemy że „wszystko płynie i się układa samo”, „jesteśmy na właściwej drodze”, „wiemy co robić i mamy do tego pasję”.

Celem tych warsztatów jest zapoznanie się z pierwszymi etapami Procesu Tworzenia (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

– kontaktu ze sobą i swoim sercem

– czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń

– używania intuicji w życiu codziennym

– rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich

Podczas warsztatu otrzymasz narzędzia, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością – intuicją.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w kalendarzu wydarzeń.

Po tym warsztacie możesz wybrać temat z którym chcesz pracować dalej: Relacje i Biznes. Osobiście polecam zacząć od relacji.