Jest to dwudniowe szkolenie dla tych, którzy chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

Te warsztaty są również przygotowaniem oraz budują fundament do cyklu warsztatów „Proces Tworzenia Relacji” oraz  „Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją„.

Warsztaty są dla osób, które chcą:

  • lepiej zrozumieć samego siebie,
  • zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang
  • i nauczyć się działać inaczej

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz (twórca metody)

Życie jest podróżą podczas której każdy z nas ma swoją misję, ale nie każdy czuje, że ją odkrył i realizuje ją świadomie. Kiedy zaczynasz tworzyć świadomie życie nabiera innego sensu.

Kiedy podążamy zgodnie z naszą życiową misją wówczas czujemy że „wszystko płynie i się układa samo”, „jesteśmy na właściwej drodze”, „wiemy co robić i mamy do tego pasję”.

Celem tych warsztatów jest zapoznanie się z pierwszymi etapami Procesu Tworzenia (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

– kontaktu ze sobą i swoim sercem

– czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń

– używania intuicji w życiu codziennym

– rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich

 

Aby w pełni nauczyć się kierować swoją świadomość na dany aspekt Procesu Tworzenia, trzeba nawiązać DIALOG ze swoim CIAŁEM i nauczyć się go używać jako KOMPASU dla naszej świadomości. Kompasu wskazującego nam właściwy kierunek i podpowiadającego rozwiązania naszych problemów, jeśli tylko nauczymy się go słuchać.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność życia nowymi wartościami na co dzień.

Umiejętność odczytywania sygnałów płynących z ciała pozwala na zaprzyjaźnienie się z emocjami, na ich wyrażanie i transformowanie. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości, to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem pozwala nam poznać nasze prawdziwe potrzeby i odkryć pełnię własnych możliwości.

Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością – intuicją.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

 

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w kalendarzu wydarzeń.

 

Po tym warsztacie możesz wybrać temat z którym chcesz pracować dalej: Relacje i Biznes. Osobiście polecam zacząć od relacji.

 

Prowadząca:
Monika Skowrońska – nauczycielka Procesu Tworzenia (terapeutka i nauczycielka medytacji), masażystka Lomi Lomi Nui oraz masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Ma za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze STRESEM. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje z osobami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wspiera klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

Zapraszam Cię serdecznie na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty tworzenia: relacji i biznesu.

 

Twórcą metody Procesu Tworzenia jest Anna Brandysiewicz.

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.”