Jak stworzyć relację pełną miłości i zrozumienia?

Wydaje się to banalnym pytaniem…. a jednak mnóstwo czasu błądzimy doświadczając tego, czym miłość nie jest…

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatów rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz (twórczyni metody)

Cykl 2.5-dniowych warsztatów kierowany jest do osób, które pragną rozwijać się w swojej obecnej relacji  lub chcą przyciągnąć miłość, która będzie spójna z wyznawanymi przez nich wartościami i wybranym życiowym kierunkiem.

Przechodząc przez 10 Etapów Tworzenia oraz ucząc się zrozumienia, które każdy z tych etapów przynosi, będziesz przyglądać się przekonaniom, które posiadasz na temat budowania relacji, bycia w niej i możliwości oraz ograniczeń z tego wynikających.

Przekształcisz głęboko schowane, ograniczające poglądy, spojrzysz jeszcze raz na przeszłość i odkryjesz jakie przekonania mogły te powtarzające się przeciwności spowodować.

Popatrzysz na przeszłe związki oraz ich wpływ na aktualne wyzwania i trudności, na podstawie których opartych jest wiele poglądów i przekonań dotyczących bliskich relacji oraz samej miłości. Kierując uwagę na swoją relację z partnerem możesz bliżej przyjrzeć się swojemu wychowaniu, rodzinnym doświadczeniom oraz poglądom, którymi przesiąknęliśmy jako dziecko.

Rozpoznasz i zrozumiesz mechanizmy, przekonania, które mają wpływ na Ciebie i tworzoną przez Ciebie relację. Nauczysz się jak zmieniać i transformować negatywne uczucia w pozytywną siłę napędową tak, aby zamanifestować autentyczną miłość w swoim życiu oraz w relacji z partnerem.

Poprzez medytację, samoświadomość oraz transformację blokujących przekonań osiągniesz przejrzystość oraz nowe spojrzenie wypływające ze zrozumienia kim naprawdę jesteś i co tak naprawdę chcesz tworzyć w życiu. Zdefiniujesz swoje wartości oraz potrzeby, a także życiowe cele i stworzysz wizję relacji, która będzie spójna z Tobą i która będzie przypominała Ci do jakiej jakości aspirujesz.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatami : Wprowadzenie do metody – Archetyp Ojca, Matki i Dziecka. Jest również możliwość indywidualnego przygotowania podczas sesji indywidualnych.

Metoda pracy: pracujemy poprzez medytację prowadzoną w grupie i sesje indywidualne każdego z uczestników.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie. Będące w relacji jak i planujące stworzyć nową relację.

Cały cykl warsztatów trwa ok. 3-4 lat. Wspólnie przechodzimy przez 10 Etapów Tworzenia. Tempo, częstotliwość oraz ilość warsztatów zależy od grupy, zazwyczaj pracujemy co 2-3 miesiące.

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w kalendarzu wydarzeń.