Jest to cykl 2,5 dwudniowych warsztatów dla osób, które pragną odkryć swoja życiową misję lub realizować ją w oparciu o sprawdzone metody, tak by działała bez konieczności sztucznego „wydatku energii, czasu i pieniędzy”.

Większość z nas szuka idei czy pasji w sobie, która stałaby się dochodowym i wartościowym biznesem, jak również sposobem na życie. Cykl warsztatów pomoże Ci wzmocnić wewnętrzną mądrość, odkryć podświadome blokady bojkotujące skuteczność działania, uwolnić ograniczające poglądy i jasno określić wizję projektu.

W oparciu o wewnętrzną mądrość oraz podejmowanie decyzji w zgodzie z tym co czujesz, że jest spójne z Tobą, określisz wartości i prawdziwą motywację dla Twojej usługi czy produktu. Ustalisz, do czego czujesz pasję tworzenia i jakie są potrzeby potencjalnego klienta. Odnajdziesz swoje miejsce na rynku i określisz, z czym chcesz wyjść. Jako autentyczny twórca określisz formę, jaką Twój projekt przyjmie. Twoja charyzma pomoże Ci odnaleźć swoją moc i zdefiniować plan działania, które są niezbędne, aby poprowadzić twój projekt dalej.

W trakcie tej serii warsztatów stworzysz również biznesplan i nauczysz się jak efektywnie komunikować swoją wizję potencjalnym pracownikom, klientom i inwestorom.

Warsztaty są dla osób, które:

  • chcą rozpocząć swój biznes i wiedzą czego chcą lub takich, które chcą ale nie do końca wiedzą czego,
  • rozpoczynają swój biznes,
  • już prowadzą własną działalność i zamierzają ją i siebie rozwijać.

Celem tych warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w obszarze Twojego biznesu, pracy zawodowej czy różnych projektów. Tak byś potrafił/a świadomie stworzyć to, czego pragniesz i by to, co stworzysz rozwijało się przynosząc Ci obfitość, bez konieczności uciekania się do „walki o klienta” czy budowania kosztownych strategii marketingu i sprzedaży Twojej usługi.

Każdy projekt, by był skuteczny, zaczyna się od pasji i zrozumienia potrzeb (zarówno Twoich jako Twórcy, jak i tych, dla których ten projekt tworzysz) – i z tego rodzi się jego wizja. Zwykle tworzenie utrudniają blokujące Cię schematy myślowe. Bardzo często projekt zaczyna się, np.: od bujania w obłokach, chęci zaimponowania innym, poczucia braku (przede wszystkim finansowego) lub chęci władzy. Wtedy taki projekt nie ma pasji. Żeby naprawdę stworzyć wizję trzeba dotrzeć do własnej pasji. By to zrobić, trzeba zobaczyć jakie stereotypy, świadome i te bardziej ukryte utrudniają Ci Twoją działalność. Kiedy tworzysz projekt z przekonaniem: „nigdy nie dość”, „silniejszy zawsze wygrywa”, „ktoś traci by ktoś mógł wygrać”, „w biznesie trzeba kombinować by osiągnąć sukces”, Twój projekt może nie mieć wystarczająco energii na to, by przetrwać.

Jeśli zarządzasz projektem, który utknął na którymś etapie, np.: czujesz, że zespołowi przestało się chcieć pracować, z trudnością znajdujesz nowych klientów, nie potrafisz zdobyć wystarczających zasobów by wdrożyć projekt lub zaczyna Ci brakować środków by utrzymać bieżącą działalność, pomogę Ci odnaleźć etap, na którym projekt się zatrzymał i nauczę Cię jak przejść na kolejny. Czasami trzeba cofnąć się do początku i sprawdzić co nie zadziałało, czego zabrakło w wizji, by odnaleźć pasję i ruszyć z miejsca.

Podczas tych warsztatów w sposób aktywny poznasz kolejne etapy Procesu Tworzenia, a także będziesz mieć możliwość zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami oraz wyjść poza nie i rozszerzyć swoje horyzonty w obszarze szeroko rozumianej pracy zawodowej.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatami : Wprowadzenie do metody – Archetyp Ojca, Matki i Dziecka. Jest również możliwość indywidualnego przygotowania podczas sesji indywidualnych.

Metoda pracy: pracujemy poprzez medytację prowadzoną w grupie i sesje indywidualne każdego z uczestników.

Cały cykl warsztatów trwa ok. 3-4 lat. Wspólnie przechodzimy przez 10 Etapów Tworzenia. Tempo, częstotliwość oraz ilość warsztatów zależy od grupy, zazwyczaj pracujemy co 2-3 miesiące.

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w kalendarzu wydarzeń.