„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia. Ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz

Sesje to indywidualne wsparcie w Twoim procesie tworzenia. Nauczę Cię jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragniesz. Możesz umówić się ze mną na indywidualny coaching za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz. Spotkać się ze mną w Lesznie lub przez wideopołączenie z każdego miejsca na świecie.

Podczas 60-minutowych sesji pomogę Ci uporać się z trudnościami i blokadami byś mógł osiągnąć Twoje cele osobiste i zawodowe. Poprzez odkrycie i przetransformowanie blokujących Cię poglądów  pomogę Ci kroczyć ścieżką, którą Twoje serce chce szczerze podążać.

Cel sesji

Celem sesji jest zrozumienie tego, co aktualnie blokuje Twoje tworzenie (czyli ograniczające Cię przekonań i blokady w ciele), zrozumienie nieświadomego mechanizmu Twojego zachowania (rozpoznanie własnych wzorców np. tworzenia związków) oraz przetransformowanie Twoich poglądów w uczące lekcje (czyli wyciągamy wnioski z wcześniejszych doświadczeń) i zastąpienie ich nowymi.

Sesje umożliwiają twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Podczas sesji zrozumiesz podświadome mechanizmy sterujące Twoim postępowaniem oraz będziesz mieć wpływ na zastąpienie ich nowymi, wspierającymi Cię w Twoim tworzeniu, w dowolnie wybranym przez Ciebie obszarze życia, nad którym chcesz pracować.

Przebieg sesji

Podczas sesji pracujemy z Twoim ciałem, świadomością i podświadomością. Nie jest to jedynie rozmowa terapeutyczna czy coachingowa. W proces transformacji zaangażowane jest całe ciało. Sesja polega najpierw na skupieniu się na Twoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach płynących z komórek, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu terapeuty.

W świadomym podejściu do ciała najważniejszą rolą terapeuty jest pomoc w zatrzymaniu się w „tu i teraz” i umiejętność stworzenia otwartej, bezpiecznej przestrzeni w której może dokonać się przemiana. Wymaga to uważności, akceptacji i umiejętności podążania za procesem – bez pośpiechu, w zaufaniu i bez oczekiwań.

Sesja trwa ok. 60 minut, w zależności od Twoich potrzeb. Częstotliwość spotkań ustalamy wspólnie.

Metoda, którą pracuję

Pracuję metodą Procesu Tworzenia. Proces Tworzenia jest holistyczną metodą pracy z ciałem i podświadomością (naszymi wierzeniami, przekonaniami, lękami, marzeniami). Pracuję nią od 2012 roku. Polega ona na zrozumieniu i transformacji przekonań i wartości, które blokują Cię w codziennym życiu. Można ją zastosować zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga zrozumieć jakie prawidłowości kryją się za tym, co przydarza nam się w życiu i jak świadomie tworzyć relacje i projekty zawodowe.

Ciało człowieka zaczyna odgrywać coraz większą rolę w rozwoju osobistym i duchowym. Większość z nas jest przyzwyczajona do podejmowania decyzji jedynie w oparciu o intelekt i wiedzę, bez włączenia w ten proces intuicji. Bez poczucia całym sobą czy podejmujemy właściwą decyzję dla nas. Skutkuje to często natłokiem myśli, brakiem jasności, niezakańczaniem rozpoczętych spraw, zmęczeniem i poczuciem braku spełnienia.

O ile umysł lubi zapętlać się w swojej logice o tyle ciało jest autentyczne. Pozwala nam na autentyczny kontakt z prawdą o nas samych. Może być drogowskazem między nami, naszym umysłem a światem zewnętrznym, wspierać w podejmowaniu decyzji, zatrzymywać nas gdy postępujemy wbrew sobie, a także wzmacniać nas gdy idziemy w zgodzie ze sobą przez życie.

Z jakim tematem możesz przyjść na sesję?

Proces tworzenia jest dla każdego, kto chciałby zmienić coś w swoim życiu, rozwinąć się, poznać głębiej siebie i uniwersalne wartości kierujące życiem. Może być stosowana na wszystkich płaszczyznach Twojego życia, np.:

 • Emocjonalnej:
  – Być może zdarzyło Ci się zmagać z emocją, z którą nie potrafiłaś/łeś sobie poradzić?
  – Nie czujesz emocji i chcesz je bliżej poznać?
  – Potrzebujesz przezwyciężyć swoje lęki?
 • Osobistej:
  – Doświadczasz podobnej sytuacji już któryś raz i chcesz nauczyć się działać inaczej?
  – Chcesz stworzyć szczęśliwy związek, ale nie wiadomo dlaczego ciągle coś nie wychodzi?
  – Potrzebujesz uwolnić się z mechanizmów i schematów rodzinnych?
 • Zawodowej:
  – Potrzebujesz wybrać swój kierunek i sformułować swoją misję w życiu?
  – Potrzebujesz obfitości, wyjścia z zapętlenia braku pieniędzy?
  – Twój projekt utknął i nie wiesz co dalej?
 • Duchowej:
  – Potrzebujesz zrozumieć siebie i lepiej poznać siebie?
  – Chcesz odnaleźć radość i harmonię w życiu?
 • Zdrowotnej:
  – Chorujesz i chcesz zrozumieć mądrość płynącą z tego doświadczenia?

Sesje indywidualne (oraz par) prowadzę osobiście lub przez videopołączenie (skype lub messenger) z każdego miejsca na świecie.

Umówmy się:

Jeśli masz pytania, chcesz wiedzieć więcej – napisz do mnie lub zadzwoń.

Pracuję w trzech językach: Polski, Angielski, Włoski.

Opinie innych:

„Praca nad sobą nie jest łatwa. Zmierzenie się z długo budowanymi przekonaniami i barierami wymaga sporego wysiłku. Niejednokrotnie przełamywania siebie. W końcu skoro mur stał tyle lat, to nie jest go tak łatwo rozbić. Monika jednak, jej energia, spokój wewnętrzny, to wszystko, czego potrzeba. Monia, jesteś cudowną osobą. Jeśli praca na takich płaszczyznach nie jest łatwa, to z Tobą jest do przeskoczenia wszystko. Polecam każdemu.” Natalia Wójcińska

„Praca na medytacjach i sesjach daje mi głębsze zrozumienie Siebie. Z jednej strony w aspekcie takiego codziennego funkcjonowania czyli czemu przytrafiają mi się konkretne sytuacje, o czym świadczy napięcie/ból w ciele który czuję, co pokazują mi ludzie których spotykam na swojej drodze a przede wszystkim Ci z którymi tworzę bliższe relacje itp. Z drugiej strony na poziomie tego co chcę tu budować czy to w temacie projektów w pracy czy tego jak chcę żeby funkcjonowała moja rodzina. Dla mnie najważniejsze jest to, że praca „wykonana” w trakcie medytacji/sesji ma bezpośrednie przełożenie na moje życie i to czego w nim doświadczam. Szczególnie cenne były dla mnie sesje przygotowujące mnie do głębszego i bardziej świadomego doświadczenia porodu. Dla mnie był to trudny czas związany z różnymi lękami/obawami a dzięki sesjom okołoporodowym mogłam przeżywać poród w większym spokoju, kontakcie ze sobą i otwartości na prawdziwe doświadczenie, które przygotowało mi Życie a nie zaplanowała moja głowa.” Basia

„Sesje z Moniką to przede wszystkim podróż w głąb siebie. Jest to zmiana swoich dotychczasowych błędnych przekonań i proces tworzenia nowych. Dzieje się to dzięki spojrzeniu na nie z zupełnie innej perspektywy.  Monika jest zawsze pogodna i uśmiechnięta. Emanuje dobrą energią. Lubi pomagać ludziom w trudnych momentach ich życia i robi to dobrze. Ciągle doskonali swoją wiedzę i umiejętności podróżując po świecie. Polecam spotkanie z Moniką!” Tomasz Majer

„Monika dziękuję Ci za sesję. Pomogłaś mi wrócić na moją ścieżkę. I teraz ożywam. Codziennie bardziej :)” Bartek