Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragniesz.

Poprzez połączenie nauk wielu starożytnych kultur oraz przełożenie tej wiedzy na zasady postępowania w codziennym życiu, pomożemy Ci uzyskać klarowność oraz dostęp do swojej wewnętrznej mądrości a poprzez to uzyskanie mocy i metod by żyć bardziej świadomie.

W Szkole Tworzenia dajemy narzędzia, abyś mógł stać się świadomym twórcą swojego życia. Życia wolnego od ograniczających poglądów, podążającego za pasją i Twoim sercem.

Poprzez odkrycie i przetransformowanie poglądów blokujących Twój sukces pomożemy Ci kroczyć ścieżką, którą twoje serce chce szczerze podążać.

– Szkoła Tworzenia

 

Terapia z gr. therapeia oznacza: „Asystowanie komuś w jego drodze”.

Proces Tworzenia to metoda, w której:

  • uczymy się jak tworzyć i żyć z pasją, w zgodzie ze sobą i uniwersalnymi wartościami w poczuciu wewnętrznego i zewnętrznego balansu,
  • transformujemy w bezpieczny sposób to co nam nie służy: przekonania i wzorce które pozostają głęboko ukryte, nigdy nienazwane i niewypowiedziane, ale obecne w pamięci naszego ciała, przez co blokują nasz rozwój i zawężają świadomość,
  • uczymy się tworzyć świadomie projekty: zawodowe i osobiste.

Dla mnie osobiście jest to metoda, w której najpiękniejsze jest to, że bezbłędnie pokazuje prawdę i kierunek, co w dzisiejszych, przestymulowanych czasach jest wielkim darem. Wnosi pokój wewnętrzny, daje poczucie klarowności, uwalnia od tego co nam nie służy. W Procesie Tworzenia spojrzenie na Twoją historię jest bardzo obiektywne, oparte na uniwersalnych wartościach. Nieważne z jakiego kraju pochodzisz, z jakiej kultury się wywodzisz, jakie są Twoje doświadczenia życiowe.

Sam/a doświadczysz poprzez odczucia w ciele co jest Twoim problemem, jakie popełniasz błędy. Zbudujesz swój wewnętrzny autorytet i uwolnisz potencjał by żyć pełnią radości i pasji.

Na czym polega proces tworzenia?

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i obfitości, choć nie zawsze wiemy jak to osiągnąć. Każdy z nas kształtuje swoje przekonania przejmując je od innych lub tworząc samemu. A kiedy my kształtujemy nasze poglądy, one kształtują nasze życie. Tak więc…

Każdy z nas jest Twórcą swojego życia, w każdym aspekcie: relacjach, biznesie, zdrowiu… Często nasz proces tworzenia jest

nieświadomy i przez to zamiast oczekiwanego przez nas efektu, rezultatem może być zaskakująca niespodzianka. Wiele z naszych „sprawczych” przekonań jest zapisanych w nieświadomości oraz w ciele w postaci blokad, które uniemożliwiają nam realizację naszych pragnień. I niezależnie od tego jak bardzo byśmy się starali świadomie coś stworzyć, one sabotują nasze wysiłki.

Jeżeli chcesz żyć świadomie i tworzyć to, czego pragniesz powinieneś zrozumieć mechanizm swojego zachowania i przeprogramować te poglądy, które cię ograniczają i powstrzymują. Wymiana ich na nowe, bardziej twórcze, pozwoli ci lepiej zrozumieć samego siebie i życie wokół, a także poznać nowe wymiary współistnienia i współdziałania.

Nasze ciało jest jak mapa wydarzeń z naszego życia. Nosi w sobie niezwykłą mądrość, przechowując pamięć wszystkich przeżyć i stworzonych pod ich wpływem poglądów. Wyczuwane w ciele miejsca napięcia, wskazują na istnienie konkretnych problemów i sytuacji, zaburzających spokój naszego życia. U podłoża tych napięć kryją się zapisane w podświadomości poglądy, które powstały w przeszłości i teraz w ukryty sposób kierują naszym życiem. Jeżeli te poglądy nie są współbrzmiące z Uniwersalną Prawdą, powodują w naszym życiu ból i cierpienie. W wielu przypadkach są także przyczyną chorób. Dotarcie do tych treści zapisanych w podświadomości i uświadomienie sobie ich związku z aktualnymi problemami naszego życia, otwiera drogę do uzdrowienia. Zrozumienie mechanizmu powstania ograniczającego nas przekonania prowadzi do decyzji o zastąpieniu go nowym poglądem i wprowadzeniu go w życie. Jest to głębokie, emocjonalne i przynoszące ukojenie odczucie, które od razu znajduje odzwierciedlenie w pozytywnej zmianie naszego życia.

 

 

Prowadząca:
Monika Jakubiak – nauczycielka Procesu Tworzenia (terapeutka i nauczycielka medytacji), masażystka Lomi Lomi Nui oraz masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Ma za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze STRESEM. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje z osobami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wspiera klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

Zapraszam Cię serdecznie na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty tworzenia: relacji i biznesu.

 

Twórcą metody Procesu Tworzenia jest Anna Brandysiewicz.

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Książka Ani jest do nabycia wysyłkowo.