Monika Skowrońska

Jestem nauczycielką (senior teacher) School of Creation™. Pracuję indywidualnie z klientami w obszarze relacji i biznesu, prowadzę medytacje i warsztaty. Z wykształcenia jestem socjologiem (specjalizacja negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów).
Będąc nauczycielem School of Creation™ jestem w stałej superwizji u twórczyni metody Procesu Tworzenia (Spectrum of Creation™), nieustannie pracuję nad sobą i doskonalę warsztat mojej pracy. School of Creation™ powstała w Kaliforni w 2004r., w Polsce działa od 2011r.

Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.

Stosuję metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy.

Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.

Patrząc wstecz, od kiedy zaczęłam moją przygodę ze Szkołą Tworzenia (School of Creation™) w 2011 r. zmieniłam w moim życiu niemal wszystko (… wszystko to, co nie działało). Przede wszystkim uwolniłam się z trudnych i niezdrowych relacji osobistych. Nabrałam świadomości tego jaką moc ma tworzenie z serca, będąc miłością, a nie tylko jej oczekując. Odkryłam moje prawdziwe powołanie i pasje, za którymi nie boje się iść.

Inspiruję innych do tego by być i tworzyć prywatnie i zawodowo w zgodzie ze swoim sercem i swoim ciałem.

Uczę prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.

  • Pracuję z osobami i parami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu

Mam za sobą ok. 10 lat doświadczenia pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech i Argentynie. Pracowałam przede wszystkich w branży szkoleniowej, HR i IT. Pracuję jako trener umiejętności psychospołecznych od 2007 roku.

Wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie w Polsce i zagranicą daje mi dziś możliwość wspierania osób chcących tworzyć z pasją, kierując się wartościami etycznymi.

  • Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających radość

Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania.

Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zanim odkryłam Proces Tworzenia cierpiałam z powodu toksycznych relacji, wyniszczającej pracy, dręczył mnie niepokój i zniechęcenie na zmianę z nadaktywnością. W moim życiu brakowało prawdziwej pasji. Szukałam ulgi i głębszego sensu w tym czego doświadczam. Sprawdziłam wiele różnych metod i przekonałam się, że każda z nich jest pomocna w jakimś wybranym obszarze. Albo pomaga się rozluźnić, odzyskać spokój umysłu, albo uwolnić napięcia z ciała, przywrócić swobodny przepływ emocji. Inne metody z kolei pomagały lepiej się zorganizować, uporządkować zadania, ustalić priorytety. Czasem jednak im lepiej radziłam sobie w jednej dziedzinie, tym bardziej podupadałam w innej. Na przykład im wydajniej pracowałam, tym bardziej byłam zmęczona i zniechęcona, a moje życie prywatne szło w rozsypkę. Dopiero kiedy trafiłam na Proces Tworzenia udało mi się odzyskać pełną równowagę i zachować ją każdego dnia podczas realizacji moich życiowych pasji. Z czasem ułożyła się praca, zbudowałam szczęśliwą relację, małżeństwo i zostałam mamą.

Przeszłam transformację. Odkryłam moje prawdziwe powołanie, pasje i odwagę, by za nimi podążać. Pozbyłam się ze swojego życia wszystkiego co mnie obciążało, szczególnie trudnych i niezdrowych relacji. Uświadomiłam sobie jaką moc ma tworzenie z serca – będąc miłością, a nie tylko jej oczekując.

Dzisiaj chcę się tym wszystkim podzielić z Tobą. Możesz nauczyć się Procesu Tworzenia, by:

  • pokochać siebie i innych,
  • nauczyć się tworzyć zdrowe, szczęśliwe relacje,
  • odkryć moc drzemiącą w Twoim ciele i czerpać siłę z równowagi pomiędzy nim a Twoim umysłem i duszą,
  • odnaleźć szacunek dla własnych potrzeb i nauczyć się czerpać mądrość ze swoich najtrudniejszych doświadczeń,
  • zawsze mieć kontakt z Twoim wewnętrznym kompasem – sercem i poczuciem swojego powołania i móc czerpać siłę do działania z autentycznej wewnętrznej pasji,
  • lepiej posługiwać się intuicją przy podejmowaniu codziennych decyzji,
  • umiejętnie przekładać swoje marzenia na cele i plany,
  • harmonijnie i wytrwale, realizować swoje postanowienia pomimo przeciwności i niepowodzeń, dbając jednocześnie o swój dobrostan.