monika-jakubiakNazywam się Monika Jakubiak.

Jestem nauczycielką Procesu Tworzenia (terapeutką i nauczycielka medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Z wykształcenia jestem socjologiem (specjalizacja negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów). Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.

W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.

Patrząc wstecz, od kiedy zaczęłam moją przygodę ze Szkołą Tworzenia (2011) zmieniłam w moim życiu niemal wszystko (… wszystko to, co nie działało). Przede wszystkim uwolniłam się z trudnych i niezdrowych relacji. Nabrałam świadomości tego jaką moc ma tworzenie z serca, będąc miłością, a nie tylko jej oczekując. Odkryłam moje prawdziwe powołanie i pasje, za którymi nie boje się iść.

Inspiruję innych do tego, by być i tworzyć prywatnie oraz zawodowo w zgodzie ze swoim sercem i swoim ciałem.

Uczę prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.

  • Pracuję z osobami oraz parami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Mam za sobą ok. 10 lat doświadczenia pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech i Argentynie. Pracowałam przede wszystkich w branży szkoleniowej, HR i IT. Pracuję jako trener umiejętności psychospołecznych już ponad 10 lat.

Wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie w Polsce i zagranicą daje mi dziś możliwość wspierania osób chcących tworzyć z pasją, kierując się wartościami etycznymi.

  • Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających radość i spełnienie.

Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania.

Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

 

  • Sięgnij po indywidualne wsparcie sesje indywidualne
  • Weź udział w dwugodzinnej medytacji
  • Poznaj Proces Tworzenia podczas dwudniowych warsztatów
  • Jeśli prowadzisz własny biznes, sprawdź jak mogę Ci pomóc.

 

Sesje indywidualne prowadzę osobiście (Warszawa, Poznań, Leszno) lub poprzez Skype w języku polskim, angielskim i włoskim.

Razem z moim parterem prowadzimy sklep online ze spirulina crunchy i ziołami ajurwedyjskimi (momaspiral.com).