Monika Skowrońska

Jestem trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką rozwoju świadomości metodą Spectrum of Creation®. Na socjologii ukończyłam ciekawą specjalizację, która bardzo przydaje mi się w codziennej pracy: negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów. 

Jestem również szczęśliwą żoną, mamą i kobietą. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.

Moje motto życiowe brzmi:

Zawsze bądź i twórz w zgodzie ze sobą: swoim sercem i swoim ciałem!

Czym się zajmuję? 

Pomagam odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuję z klientami zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Prowadzę medytacje i warsztaty.

Pracuję z osobami i parami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Asystuję w znalezieniu źródła problemów, bólu, chorób, blokad, stresu, trudnych relacji na poziomie ciała, umysłu i duszy oraz jego transformacji.

Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających radość.

Mam za sobą ok. 10 lat doświadczenia pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech i Argentynie. Pracowałam przede wszystkim w branży szkoleniowej, HR i IT. Pracuję jako trener umiejętności psychospołecznych od 2007 roku. Wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie w Polsce i zagranicą daje mi dziś możliwość wspierania osób chcących tworzyć z pasją, kierując się wartościami etycznymi.

 

Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.

Sama przeszłam transformację. Patrząc wstecz, od kiedy zaczęłam moją przygodę z School of Creation® w 2011 r. zmieniłam w moim życiu niemal wszystko (… wszystko to, co nie działało). Pozbyłam się ze swojego życia wszystkiego co mnie obciążało, szczególnie trudnych i niezdrowych relacji. Uświadomiłam sobie jaką moc ma tworzenie z serca – będąc miłością, a nie tylko jej oczekując. Odkryłam moje prawdziwe powołanie i pasje i odwagę, by za nimi podążać.

Zanim odkryłam Spectrum of Creation® cierpiałam z powodu toksycznych relacji, wyniszczającej pracy, dręczył mnie niepokój i zniechęcenie na zmianę z nadaktywnością. W moim życiu brakowało przede wszystkim równowagi. Szukałam ulgi i głębszego sensu w tym czego doświadczałam. Sprawdziłam wiele różnych metod i przekonałam się, że każda z nich jest pomocna w jakimś wybranym obszarze. Albo pomaga się rozluźnić, odzyskać spokój umysłu, albo uwolnić napięcia z ciała, przywrócić swobodny przepływ emocji. Inne metody z kolei pomagały lepiej się zorganizować, uporządkować zadania, ustalić priorytety. Czasem jednak im lepiej radziłam sobie w jednej dziedzinie, tym bardziej podupadałam w innej. Na przykład im wydajniej pracowałam, tym bardziej byłam zmęczona i zniechęcona, a moje życie prywatne szło w rozsypkę. Dopiero kiedy trafiłam na metodę, którą stworzyła Ania Brandysiewicz udało mi się odzyskać pełną równowagę i zachować ją każdego dnia podczas realizacji moich życiowych pasji. Z czasem ułożyła się praca, zbudowałam szczęśliwą relację, małżeństwo i zostałam mamą.

Dzisiaj chcę się tym wszystkim podzielić z Tobą. Możesz nauczyć się metody Spectrum of Creation, by:

  • pokochać siebie i innych,
  • nauczyć się tworzyć zdrowe, szczęśliwe relacje,
  • odkryć moc drzemiącą w Twoim ciele i czerpać siłę z równowagi pomiędzy nim a Twoim umysłem i duszą,
  • odnaleźć szacunek dla własnych potrzeb i nauczyć się czerpać mądrość ze swoich najtrudniejszych doświadczeń,
  • zawsze mieć kontakt z Twoim wewnętrznym kompasem – sercem i poczuciem swojego powołania i móc czerpać siłę do działania z autentycznej wewnętrznej pasji,
  • lepiej posługiwać się intuicją przy podejmowaniu codziennych decyzji,
  • umiejętnie przekładać swoje marzenia na cele i plany,
  • harmonijnie i wytrwale, realizować swoje postanowienia pomimo przeciwności i niepowodzeń, dbając jednocześnie o swój dobrostan.