Pragniemy by nasze życie było pełne radości i miłości. Na to jakie życie tworzymy mają wpływ nie tylko nasze świadome pragnienia, ale również nieświadome wzorce, przekonania, nawyki, myśli. Czasami zmieniamy pracę, a w nowej – niespodzianka – bardzo podobny szef. Zmieniamy partnera/ partnerkę a wciąż wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas bardzo podobne lub wręcz takie same sytuacje. Chcemy stworzyć udany związek, a ciągle przyciągamy “nie tych” czy “nie te”.

Przyjdź na medytację jeśli czujesz potrzebę zrozumienia siebie, innych ludzi oraz różnych życiowych sytuacji, a także potrzebę zmiany swojego życia na takie, które ma lepszą jakość – w którym jest miejsce na zdrowe relacje, miłość i realizację swoich pasji.

Medytacja

Medytacja Procesu Tworzenia jest medytacją prowadzoną. Jest to uniwersalna, aktywna metoda pracy z ciałem i świadomością, z blokującymi nas przekonaniami, rozwijająca uważność, zrozumienie i miłość do siebie i świata.

W trakcie naszego życia zbieramy doświadczenia, które tworzą nasz obraz świata, nasze symbole i mechanizmy działania. Raz stworzone zapisują się w podświadomości i są automatycznie używane w podobnych sytuacjach. Wiemy o nich dopiero po tym jak już zareagowaliśmy. Wtedy pojawia się pytanie, „dlaczego tak reaguję, zupeł nie jak nie ja?”.

Medytacja tą metodą jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i przetransformować je by były z nami spójne.

Podczas medytacji nawiązujemy bezpośredni kontakt z naszym ciałem i uświadamiamy sobie prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości fizycznych, zaburzeń emocjonalnych lub trudnych relacji z innymi ludźmi. Świadoma praca z naszymi utrwalonymi przekonaniami przyczynia się do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i regeneracji organizmu.

Medytacja polega na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach związanych z tymi odczuciami, a następnie na zmianie przekonań przy wsparciu osoby prowadzącej, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekać od nich lub próbować „poradzić sobie”. Na spotkaniu każdy uczestnik pracuje ze swoimi poglądami na życie, pracę zawodową i relacje z ludźmi. Uświadamia sobie te poglądy, które zepchnięte do podświadomości sterują życiem i dają odwrotny efekt do zamierzonego. W ten sposób znajdujemy mechanizm sterujący takim zachowaniem, jego przyczynę, a następnie zamieniamy go na nowy, wspierający nasze działania.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Medytacja prowadzona jest w kameralnej grupie, w ciepłej atmosferze wzajemnej uważności, zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Dla osób, które pierwszy raz biorą udział w medytacji tą metodą, spotkanie rozpoczyna się od krótkiego wstępu i omówienia techniki i zasad.

Spotkanie medytacyjne może być – ale nie musi – wstępem do nauki Procesu Tworzenia. 

Informacje organizacyjne

Medytacje odbywają się regularnie w Lesznie, mniej regularnie w Warszawie i Poznaniu. Obecnie prowadzę medytacje online. 
Czas : 2 godziny
Informacje / zapisy : 606 906 277, monika@suryaya.com

Możesz napisać do mnie lub zadzwonić by zapytać o najbliższy termin.

W medytacji mogą brać udział osoby indywidualne, pary, członkowie rodziny.
Podczas medytacji siedzimy na krzesłach, przydatny jest notatnik i butelka wody.

Proces Tworzenia

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

Proces Tworzenia uczy jak świadomie tworzyć relacje w życiu osobistym, zawodowym i projekty biznesowe. Pomaga poradzić sobie z trudnymi emocjami, natłokiem myśli czy bólem i umożliwia odnalezienie swojej ścieżki w życiu, tworzenie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, czy projektu biznesowego wypływającego z pasji do tego co się kocha robić.

Opinie innych:

„Raz na jakiś czas, stoję na rozdrożu i czekam na jakąś podpowiedź od losu.
Szukałam wyciszenia w świecie milionów bodźców i sama nie potrafiłam go znaleźć!
Medytacja była słowem kluczem, które wskazało mi drogę do Moniki.
Okazało się, że medytacja procesu tworzenia jest czymś innym niż początkowo myślałam.
Na pierwszym spotkaniu, nawet trudno mi było powiedzieć coś o sobie. Ja taki trochę introwertyk, w wewnętrznym chaosie, miałam otworzyć swoje wnętrze przed innymi a właściwie przed sobą.
Nic bardziej mylnego, po pierwszym spotkaniu, nie mogłam doczekać się następnego. I nie dlatego że było fajnie. Nie, zdecydowanie, było mi trudno. Ale poczułam że muszę, chcę, otworzyć tę swoją wewnętrzną puszkę Pandory!
Każde spotkanie jest inne. Jest śmiech i płacz. Płacz i śmiech ?
Najważniejsze, że teraz już tęsknię za ludźmi których poznałam na medytacji, bo na stałe zagościli w moim sercu. Jesteśmy jak muszkieterowie. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi ale ci co mają zostać, trwają.
Polubiłam też odkrywanie i odnajdywanie siebie. Bo kiedy pozbywam się resztek z przeszłości, które tkwią w nas bardzo głęboko i rzucają cień na nasze życie.
Otwieram się na świat, innych ludzi i zaczynam widzieć swoją drogę. Drogę do której kluczem jest miłość!
Najbardziej tęsknię za pysznymi przekąskami, które dziewczyny przynoszą :)” Arleta