Medytuj metodą Procesu Tworzenia. Weź udział w dwugodzinnej sesji medytacyjnej. Spotkaj się ze mną i innymi osobami, które doskonalą się w tworzeniu życia, którego pragną. Wycisz umysł, odnajdź wewnętrzny spokój, zrozum swoje prawdziwe potrzeby i naucz się robić to wszystko samodzielnie, by pozostać w równowadze na co dzień.

 

Po co medytować?

  1. By uspokoić umysł i ogarnąć mętlik w głowie
  2. By odnaleźć wewnętrzny spokój i zrozumieć swoje prawdziwe potrzeby
  3. By utrzymać wewnętrzny balans w codziennych sytuacjach

 

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i znaczące, choć nie zawsze wiemy jak to osiągnąć. Każdy z nas kształtuje swoje przekonania przejmując je od innych lub tworząc samemu. A kiedy my kształtujemy nasze poglądy, one kształtują nasze życie. Medytacja pomaga zmienić nasze nawyki (myśli, emocje i zachowania).

Na co dzień nie ma czasu i przestrzeni na to, by wsłuchać się w siebie i sprawdzić dlaczego nie wychodzi nam w życiu to, czego pragniemy. Medytacja jest takim czasem i przestrzenią dla Ciebie.

  • Medytacja pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i jak je zmienić by były z nami spójne.
  • Medytacje i sesje indywidualne pomagają praktykować i wzmacniać nowe zrozumienie i praktykować je w codziennym życiu.
  • Medytacja to podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i prawdy zapisanej w naszym ciele.
  • Podczas medytacji nauczę Cię jak nawiązać kontakt z Twoim ciałem i otrzymywać wskazówki uświadamiające prawdziwą przyczynę Twoich dolegliwości fizycznych, zaburzeń emocjonalnych lub trudnych relacji z innymi ludźmi.

 

Powtarzane cyklicznie, przyczyniają się do osiągnięcia harmonii wewnętrznej i regeneracji organizmu.

Nie musisz umieć medytować by przyjść na medytację. Nauczę Cię.

 

 

Przebieg medytacji

Medytacja polega najpierw na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach związanych z tymi odczuciami, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu osoby prowadzącej.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Pracujemy w grupie. Medytacja jest prowadzona w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Dla osób, które pierwszy raz biorą udział w medytacji tą metodą, spotkanie rozpoczyna się od krótkiego wstępu i omówienia techniki i zasad.

 

Spotkania medytacyjne trwają 2 godziny. W medytacji mogą brać udział osoby indywidualne, jak również pary, przyjaciele. To Ty decydujesz jak często chcesz brać udział w medytacjach, nie ma obowiązku uczestniczenia w każdej.

 

Na czym polega medytacja proces tworzenia w medytacji?

Ciało człowieka zaczyna odgrywać coraz większą rolę w rozwoju osobistym i duchowym. O ile umysł lubi zapętlać się w swojej logice o tyle ciało jest autentyczne. Pozwala nam na autentyczny kontakt z prawdą o nas samych. Będziemy uczyć się jak korzystać z niego jak z barometru, drogowskazu, który może nas wspierać w podejmowaniu codziennych decyzji.

Podczas medytacji poznasz sposoby komunikacji z podświadomością poprzez odczytywanie subtelnych sygnałów pojawiających się w różnych obszarach ciała. Wyczuwane w ciele miejsca napięcia, wskazują na istnienie konkretnych problemów i sytuacji, zaburzających spokój naszego życia. U podłoża tych napięć kryją się zapisane w podświadomości poglądy, które powstały w przeszłości i teraz w ukryty sposób kierują naszym życiem.

Jeżeli te poglądy nie są współbrzmiące z uniwersalnymi wartościami, powodują w naszym życiu ból i cierpienie. W wielu przypadkach są także przyczyną chorób.

Dotarcie do tych treści zapisanych w podświadomości i uświadomienie sobie ich związku z aktualnymi problemami naszego życia otwiera drogę do uzdrowienia. Zrozumienie mechanizmu powstania ograniczającego nas przekonania prowadzi do decyzji o zastąpieniu go nowym poglądem i wprowadzeniu go w życie. Jest to głębokie, emocjonalne i przynoszące ukojenie odczucie, które od razu znajduje odzwierciedlenie w pozytywnej zmianie naszego życia.

 

Terminy najbliższych medytacji dostępne są w kalendarium wydarzeń. Możesz też napisać do mnie lub zadzwonić by zapytać o najbliższy termin.

 

Medytujemy w trzech miastach:

Medytacja Leszno (Wielkopolska) – Os. Wieniawa 71 m 8

Medytacja Poznań – Harmonia SPA – ul. Hoża 3

Medytacja Warszawa – Centrum – ul. Wiejska 20 m 43

 

Sprawdź terminy i zapisz się na medytację:

Monika Jakubiak
tel 606 906 277    email-iconmonica.jakubiak@gmail.com

 

Spotkanie medytacyjne może być – ale nie musi – wstępem do nauki Procesu Tworzenia.