MASAŻ DŹWIĘKIEM MISY HIMALAJSKIE

Wibracja mis ma pozytywny wpływ na ogólny dobrostan, a w szczególności:

  • Przywraca wewnętrzny spokój i harmonię.
  • Ułatwia odpoczynek i relaksację.
  • Pomaga uwolnić się z bezsenności.
  • Poprawia koncentrację.
  • Normalizuje ciśnienie krwi.
  • Przywraca działanie układu odpornościowego do stanu równowagi.
  • Synchronizuje prawą i lewą półkulę mózgową.
  • Wzmacnia kreatywność.
  • Harmonizuje oddech.

Dźwięk mis pomaga uwolnić się z całego szeregu psychosomatycznych dolegliwości i chorób, takich jak: ból głowy, migreny, nadciśnienie, astma, alergie, moczenie nocne, bóle mięśni i stawów.

 

Jak to działa?

Wyobraź sobie świat jako jedną wielką symfonię dźwięków. W naturze wszystko składa się z wibracji, a dźwięk jest taką słyszalną wibracją. Ciało człowieka składa się przede wszystkim z wody, więc jest świetnym przewodnikiem dla wibracji dźwięku.

Są takie dźwięki, które powodują spokój, radość i harmonię, jak również takie, które powodują rozedrganie, niepokój i lęk. Wpływ dźwięku na rozwój np. roślin był badany naukowo. Wyobraź sobie, że rośliny posadzone przy głośniku z muzyką klasyczną rosły wyżej i w kierunku źródła dźwięku. Te zaś, które posadzone były w pobliżu głośników z muzyką rockową i heavy metal rosły gorzej, były wątłe i kierowały się w drugą stronę niż źródło dźwięku.

Dźwięki, które nas otaczają wpływają na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Efekty dźwięku są niezależne od naszej świadomości. Nie bez przyczyny badany jest poziom hałasu w miastach. Wpływ hałasu i nieprzyjemnych dźwięków na organizm człowieka był długo niedoceniany. Na szczęście stajemy się coraz bardziej świadomi harmonijnego potencjału dźwięku.
Dźwięk może uzdrawiać.
Nasze całe ciało składa się z atomów, które są w nieustannym ruchu. Każda komórka naszego ciała posiada informacje o całym organizmie. Jest ona również zdolna do przyjęcia nowych informacji lub przetransformowania ich na inny poziom. Zewnętrzna wibracja powoduje rezonans w komórkach naszego ciała. Dosłownie następuje „dowibrowanie się” do dźwięku, którego słuchamy.
Jeśli dźwięk jest przyjemny, harmonijny mamy szansę poruszyć tak komórki naszego ciała by poruszały się wolniej, spokojniej, płynniej. Taki dźwięk pozwala nam się rozluźnić, zrelaksować, a nasze ciało może zacząć regulować swoje wewnętrzne procesy zwalczając choroby, zamiast walczyć np. skupiać się na walce ze stresem.

Dźwięk mis jest niezwykłym wsparciem relaksacji, medytacji, koncentracji. Dźwięk mis może wpływać dobroczynnie na organizm na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, duchowym, mentalnym.

Na czym polega masaż dźwiękiem
Masaż trwa pół godziny. Odbywa się w pozycji leżącej. Osoba przyjmująca masaż leży na podłodze, przykryta kocem. Misy są ustawiane wokół ciała, jak również na ciele. Muzyka i wibracje powoli otaczają przestrzeń, osobę i wypełniają ją swoim uzdrawiającym brzmieniem.

 

Masujemy w trzech miastach:

Masaż lomi lomi Nui Leszno (Wielkopolska) – ul. Królowej Jadwigi 25 m 3

Masaż lomi lomi Nui Poznań – ul. Hoża 3

Masaż lomi lomi Nui Warszawa – Centrum – ul. Wiejska 20 m 43

 

Sprawdź terminy i zapisz się na masaż:

Monika Skowrońska
tel.  606 906 277
e-mail: monika@suryaya.com

Marcin Skowroński
tel. 661 889 656
e-mail: moma@momaspiral.com

 

Jeśli chcesz zrobić komuś prezent i zaprosić go na masaż otrzymasz od nas imienne zaproszenie mailowe.

Jeśli prowadzisz warsztaty i potrzebujesz masażystów zadzwoń do nas, chętnie przyjedziemy.


Możesz u nas kupić misę himalajską dla siebie lub w prezencie.

Sprowadzamy ręcznie robione misy najwyższej jakości, wybrane przez nas ze względu na ich brzmienie. Na zamówienie możemy sprowadzić również set terapeutyczny dla masażystów. Cena misy uzależniona jest od jej wagi.

 

misy himalajskie MOMA
Przykładowy set do kupienia u nas