Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WPROWADZENIE do PROCESU TWORZENIA / WARSZAWA

8 kwietnia, 2017 @ 10:00 am - 9 kwietnia, 2017 @ 6:00 pm

600zł

WPROWADZENIE do PROCESU TWORZENIA

Jest to dwudniowe szkolenie dla tych, którzy chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.”
Ania Brandysiewicz

Warsztaty są dla osób, które chcą:

lepiej zrozumieć samego siebie,

zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…

i nauczyć się działać inaczej

Wprowadzenie jest również przygotowaniem do cyklu warsztatów „Proces Tworzenia Relacji” oraz „Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją”.

WARSZAWA

WPROWADZENIE DO PROCESU TWORZENIA

8 – 9 kwietnia 2017
godz. 10:00-18:00 (sobota) i 10:00-18:00 (niedziela)

Prowadząca: Monika Jakubiak

Zapisy: Monika 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com

Miejsce: Warszawa – Centrum, ul. Wiejska 20 m 43

(Możliwość zamówienia obiadków wspólnie, koszt ok. 40zł za 2 dni)

Grupa liczy do 10 osób. Udział w warsztatach: 600zł. Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł.
Tytuł przelewu: warsztat 8-9.04.2017
Nr konta:
MOMA Monika Jakubiak – mBank: 87 1140 2004 0000 3902 7665 3608

Życie jest podróżą podczas której każdy z nas ma swoją misję, ale nie każdy czuje, że ją odkrył i realizuje ją świadomie. Kiedy zaczynasz tworzyć świadomie życie nabiera innego sensu.

Kiedy podążamy zgodnie z naszą życiową misją wówczas czujemy że „wszystko płynie i się układa samo”, „jesteśmy na właściwej drodze”, „wiemy co robić i mamy do tego pasję”.

CELEM tych warsztatów jest zapoznanie się z poszczególnymi etapami PROCESU TWORZENIA (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

kontaktu ze sobą i swoim sercem

czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń

używania intuicji w życiu codziennym

rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich

Aby w pełni nauczyć się kierować swoją świadomość na dany aspekt Procesu Tworzenia, trzeba nawiązać DIALOG ze swoim CIAŁEM i nauczyć się go używać jako KOMPASU dla naszej świadomości. Kompasu wskazującego nam właściwy kierunek i podpowiadającego rozwiązania naszych problemów, jeśli tylko nauczymy się go słuchać.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA nowymi wartościami na co dzień.

Umiejętność odczytywania sygnałów płynących z ciała pozwala na zaprzyjaźnienie się z emocjami, na ich wyrażanie i transformowanie. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości, to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem pozwala nam poznać nasze prawdziwe potrzeby i odkryć pełnię własnych możliwości.

Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością.

W warsztatach mogą brać udział pary oraz osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.

Prowadząca warsztaty:

wprowadzenie do procesu tworzenia

Monika Jakubiak – nauczycielka Procesu Tworzenia (terapeutka i nauczycielka medytacji), masażystka Lomi Lomi Nui oraz masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Ma za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze STRESEM. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje z osobami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wspiera klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

Twórcą tej głęboko transformującej metody jest Ania Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.” (Wydawnictwo MEDIUM, 2012).

Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia (School of Creation Poland) , uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Szczegóły

Początek:
8 kwietnia, 2017 @ 10:00 am
Koniec:
9 kwietnia, 2017 @ 6:00 pm
Koszt:
600zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Wiejska
ul. Wiejska 20
Warszawa, Polska

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator