Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wprowadzenie do Procesu Tworzenia cz. 2

18 sierpnia, 2018 - 19 sierpnia, 2018

Zapraszam Cię serdecznie na warsztat z fundamentu Procesu Tworzenia – Wprowadzenie do Procesu Tworzenia cz.1.

Jest to dwudniowe szkolenie dla tych, którzy chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

Czy zastanawiasz się czasem, jak to się dzieje, że przytrafiają się Ci te same, lub podobne sytuacje? Choć pozornie zmieniasz swoje życie, to w nowym związku partner „gra ten sam dobrze znany repertuar” a w nowym miejscu pracy pojawiają się identyczne sytuacje ze współpracownikami. Wiem, wiem… najlepiej gdyby wszyscy naokoło się zmienili. Twój szef, partner, sąsiad z naprzeciwka, minister finansów, twoi rodzice. I do tego dzieci były ciągle grzeczne.Tylko, że szczęście, którego wszyscy tak szukamy zaczyna się wewnątrz nas.

Przyjdź, jeśli pragniesz pogłębić umiejętność medytacji i nauczyć się jak w świadomy sposób tworzyć życie, jakiego pragniesz – zarówno relacje osobiste jak i projekty biznesowe.

Stwórz życie, którego pragniesz!

Warsztaty są dla osób, które potrzebują:
– lepiej zrozumieć samego siebie,
– zrozumieć, czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
– nauczyć się działać inaczej

Informacje organizacyjne
Prowadzący : Monika Jakubiak
Miejsce : Chata na Skraju, Nowy Belęcin
Data i godzina : cz. 1 : 14-15 lipca, cz. 2 : 18-19 sierpnia (sobota 10:00-18:00, niedziela 10:00-18:00)
Informacje / zapisy : monica.jakubiak@gmail.com, 606 906 277
Koszt : 600 zł (jeden warsztat)

Uwaga!!! Te warsztaty są również przygotowaniem oraz budują fundament do cyklu warsztatów „Proces Tworzenia Relacji” oraz „Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją”.
W warsztatach mogą brać udział osoby indywidualne, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację, pary, członkowie rodziny.
Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.
Podczas warsztatu siedzimy na krzesłach, przydatny jest notatnik i butelka wody.
(Możliwość zamówienia obiadów wspólnie)

Grupa liczy ok. 10 osób. Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł. Tytuł przelewu: warsztat wprowadzenia Nr konta: MOMA Monika Jakubiak mBank: 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

Jeśli czujesz, że ktoś inny mógłby skorzystać z tego warsztatu, to prześlij go proszę dalej 🙂

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.”
Ania Brandysiewicz

Co na warsztatach?
CELEM tych warsztatów jest zapoznanie się z pierwszymi trzema etapami PROCESU TWORZENIA (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.
Aby w pełni nauczyć się kierować swoją świadomość na dany aspekt Procesu Tworzenia, trzeba nawiązać DIALOG ze swoim CIAŁEM i nauczyć się go używać jako KOMPASU dla naszej świadomości. Kompasu wskazującego nam właściwy kierunek i podpowiadającego rozwiązania naszych problemów, jeśli tylko nauczymy się go słuchać.
Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA nowymi wartościami na co dzień.
Umiejętność odczytywania sygnałów płynących z ciała pozwala na zaprzyjaźnienie się z emocjami, na ich wyrażanie i transformowanie. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości, to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem pozwala nam poznać nasze prawdziwe potrzeby i odkryć pełnię własnych możliwości.
Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością. Najistotniejsze jest, aby DOBRZE przyswoić sobie jakości kolejnych energii, nauczyć się je CZUĆ oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA tymi wartościami na co dzień.
Jakie umiejętności rozwiniesz podczas warsztatu?
Na warsztatach Procesu Tworzenia uczymy się odnajdywać spokój i radość życia szukając ich przede wszystkim w nas samych. Do tego możesz otworzyć się na pasję i odwagę do tworzenia tego co w głębi duszy chcesz stworzyć. Zarówno na niwie relacji jak i zawodowej. Możesz odzyskać poczucie sprawczości i zmienić swoje życie.

Nauczymy się komunikować ze swoim ciałem, aby te podświadome mechanizmy postępowania, poznać, zrozumieć i zamienić na coś bardziej dla nas korzystnego. Coś, co w końcu będzie działać w naszym życiu. Nauczysz się być świadomym twórcą, zniknie poczucie bycia ofiarą zdarzeń, ludzi, sytuacji.

Nauczysz się także:
kontaktu ze sobą i swoimi emocjami
czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń
używania intuicji w życiu codziennym
odnajdywać poczucie zaopiekowania w życiu
rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich
otwierać się na przyjmowanie wsparcia
stawiania swoich potrzeb na równi z innymi

Prowadząca warsztaty:

Monika Jakubiak – nauczycielka Procesu Tworzenia (terapeutka i nauczycielka medytacji), masażystka Lomi Lomi Nui oraz masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Ma za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze STRESEM. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje z osobami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wspiera klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.
www.suryaya.com

Szkoła Tworzenia
Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną. Szkoła powstała w Kaliforni w 2004r., w Polsce działa od 2011r. Medytacje i warsztaty odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski.
Twórcą metody jest Anna Brandysiewicz.
www.schoolofcreation.com

Twórca metody
Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia, uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Proces Tworzenia
Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.
W trakcie naszego życia tworzymy różne przekonania, poglądy i nawyki, które potem wpływają na nasze decyzje i kierują codziennymi wyborami. Te, które budujemy na bazie miłości i prawdy wzmacniają nas, a bazujące na lęku i złości – szkodzą nam. Codzienność, której doświadczamy, jest sumą naszych nagromadzonych doświadczeń.
Jesteś Twórcą swojego życia. Cokolwiek robisz – czy to będą projekty dotyczące związków, rodziny, zdrowia, pracy czy biznesu – jest to proces twórczy, który podlega określonym zasadom. W każdym tworzeniu istnieje proces, struktura, przyczyna i skutek.
Często nasze tworzenie jest nieświadome i przez to zamiast oczekiwanego efektu, rezultatem jest niespodzianka. Ograniczające nas schematy myślowe utrudniają tworzenie wpływając podświadomie na motywacje i intencje, z jakimi realizujemy projekty. Wiele takich schematów, które nami kierują, zostało dawno przez nas zapomnianych, doświadczamy ich rezultatów i nie pamiętamy dlaczego. By je zmienić, trzeba sięgnąć do podświadomości.
Schematy te w formie nawyków i przekonań powstają w wyniku naszych dotychczasowych życiowych doświadczeń. Jeśli jako dziecko zostaliśmy wyśmiani podczas publicznego występu prawdopodobnie w dorosłym życiu będziemy się bać wyjść przed publikę w lęku, że ktoś nas negatywnie oceni. Taki lęk działa jak autopilot.
Podczas nauki Procesu Tworzenia nabieramy zrozumienia: dlaczego w naszym życiu wydarzają się konkretne sytuacje, dlaczego trafiamy ciągle na podobnych ludzi, dlaczego uderzamy głową w mur, ciągle tkwimy w tym samym miejscu i nie możemy zrobić kolejnego kroku w relacji czy też w biznesie…
Proces Tworzenia uczy jak świadomie tworzyć relacje w życiu osobistym, zawodowym i projekty biznesowe. Pomaga poradzić sobie z trudnymi emocjami, natłokiem myśli czy bólem i umożliwia odnalezienie swojej ścieżki w życiu, tworzenie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, czy projektu biznesowego wypływającego z pasji do tego co się kocha robić.

Szczegóły

Początek:
18 sierpnia, 2018
Koniec:
19 sierpnia, 2018
Kategoria Wydarzenie: