Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wprowadzenie do Procesu Tworzenia cz. 1 – warsztat medytacyjny

30 sierpnia, 2019 @ 4:00 pm - 1 września, 2019 @ 5:00 pm

Warsztat jest pierwszym spotkaniem z cyklu warsztatów Szkoły Tworzenia. Buduje fundament do dalszej pracy i umożliwia poznanie metod pracy Procesu Tworzenia. Zapraszam jeśli pragniesz rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w Twoim sercu i ciele.

Czy zastanawiasz się czasem, jak to się dzieje, że przytrafiają się Ci te same, lub podobne sytuacje? Choć pozornie zmieniasz swoje życie, to w nowym związku partner „gra ten sam dobrze znany repertuar” a w nowym miejscu pracy pojawiają się identyczne sytuacje ze współpracownikami. Wiem, wiem… najlepiej gdyby wszyscy naokoło się zmienili. Twój szef, partner, sąsiad z naprzeciwka, minister finansów, twoi rodzice. I do tego dzieci były ciągle grzeczne.Tylko, że szczęście, którego wszyscy tak szukamy zaczyna się wewnątrz nas.

Przyjdź, jeśli pragniesz pogłębić umiejętność medytacji i nauczyć się jak w świadomy sposób tworzyć życie, jakiego pragniesz – zarówno relacje osobiste jak i projekty biznesowe.

Warsztaty są dla osób, które chcą:
– tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
– lepiej rozumieć siebie,
– zrozumieć, czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
– nauczyć się działać inaczej

Informacje organizacyjne
Prowadzący : Monika Skowrońska
Miejsce : Agroturystyka na Wzgórzu, Ziemnice
Data i godzina : cz. 1 – 30.08-01.09 i cz. 2 – październik
(możliwa zmiana dat zgodnie z preferencjami uczestników)
piątek rozpoczynamy wieczorną medytacją o 16:00, sobota 10:00-20:00, niedziela 10:00-17:00
Informacje / zapisy : monica.jakubiak@gmail.com, 606 906 277
Koszt : 600 zł (jeden warsztat)

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł.
Tytuł przelewu: warsztat wprowadzenia
Nr konta: MOMA Monika Skowrońska
mBank: 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

Uwaga!!! Te warsztaty są również przygotowaniem oraz budują fundament do cyklu warsztatów „Proces Tworzenia Relacji” oraz „Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją”.

Cały program Szkoły Tworzenia: http://suryaya.com/warsztaty/program-szkoly-tworzenia/

W warsztatach mogą brać udział osoby indywidualne, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację, pary, członkowie rodziny.
Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.
Podczas warsztatu siedzimy na krzesłach, przydatny jest notatnik i butelka wody.
Grupa liczy ok. 10 osób.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.
Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.
Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Proces Tworzenia

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.
W trakcie naszego życia tworzymy różne przekonania, poglądy i nawyki, które potem wpływają na nasze decyzje i kierują codziennymi wyborami. Te, które budujemy na bazie miłości i prawdy wzmacniają nas, a bazujące na lęku i złości – szkodzą nam. Codzienność, której doświadczamy, jest sumą naszych nagromadzonych doświadczeń.

Jesteś Twórcą swojego życia. Cokolwiek robisz – czy to będą projekty dotyczące związków, rodziny, zdrowia, pracy czy biznesu – jest to proces twórczy, który podlega określonym zasadom. W każdym tworzeniu istnieje proces, struktura, przyczyna i skutek.
Często nasze tworzenie jest nieświadome i przez to zamiast oczekiwanego efektu, rezultatem jest niespodzianka. Ograniczające nas schematy myślowe utrudniają tworzenie wpływając podświadomie na motywacje i intencje, z jakimi realizujemy projekty. Wiele takich schematów, które nami kierują, zostało dawno przez nas zapomnianych, doświadczamy ich rezultatów i nie pamiętamy dlaczego. By je zmienić, trzeba sięgnąć do podświadomości.
Schematy te w formie nawyków i przekonań powstają w wyniku naszych dotychczasowych życiowych doświadczeń. Jeśli jako dziecko zostaliśmy wyśmiani podczas publicznego występu prawdopodobnie w dorosłym życiu będziemy się bać wyjść przed publikę w lęku, że ktoś nas negatywnie oceni. Taki lęk działa jak autopilot.
Podczas nauki Procesu Tworzenia nabieramy zrozumienia: dlaczego w naszym życiu wydarzają się konkretne sytuacje, dlaczego trafiamy ciągle na podobnych ludzi, dlaczego uderzamy głową w mur, ciągle tkwimy w tym samym miejscu i nie możemy zrobić kolejnego kroku w relacji czy też w biznesie…
Proces Tworzenia uczy jak świadomie tworzyć relacje w życiu osobistym, zawodowym i projekty biznesowe. Pomaga poradzić sobie z trudnymi emocjami, natłokiem myśli czy bólem i umożliwia odnalezienie swojej ścieżki w życiu, tworzenie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, czy projektu biznesowego wypływającego z pasji do tego co się kocha robić.

Prowadząca warsztaty:

Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji) oraz masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Szkoła Tworzenia

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną. Szkoła powstała w Kaliforni w 2004r., w Polsce działa od 2011r. Medytacje i warsztaty odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski. Twórcą metody jest Anna Brandysiewicz.

Twórca metody

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia, uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Szczegóły

Start:
Sierpień 30, 2019 @ 4:00 pm
Koniec:
Wrzesień 1, 2019 @ 5:00 pm
Wydarzenie Category: