Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Tworzenia Relacji (4) – Moc i inspiracja

2 sierpnia, 2019 @ 4:00 pm - 4 sierpnia, 2019 @ 5:00 pm

Jest to warsztat dla osób, które mają już wizję i opis swojej relacji i pragną teraz zainspirować do niej partnera 🙂
Warsztat będzie o mocy, o tym jak inspirować i na czym polega inspirowanie innych, a gdzie nam się tylko wydaje, że inspirujemy.
 
Tu wychodzimy z naszym projektem na zewnątrz i wchodzimy w świat dualności. Np w relacji, jest to rozmowa z partnerem i umiejętność przekazania naszego zrozumienia jak relacja działa, ale również umiejętność zrozumienia punktu widzenia naszego partnera i uwzględnienia tego co jest prawdą w naszym opisie. Zaczynamy pracować z naszym sercem i jego wszystkimi bolączkami, zranieniami, niezrozumieniem. Tu jest pierwsze zderzenie z rzeczywistością w naszym tworzeniu.
 
Nauczysz się na czym polega inspiracja i czym ona się różni od manipulacji czy nawet najsubtelniejszych form szantażu czy wymuszania. Nauczysz się jakie są dualności mocy i na czym polega ta prawdziwa moc, skąd ją czerpać. Zrozumiesz jak komunikować się i jak rozumieć drugą osobę poprzez serce i na tej podstawie stworzyć pomost zrozumienia i komunikacji. Na czym polega inspirowanie innych osób do tego co ty chcesz tworzyć i jakie są umiejętności by to robić. Od tego momentu zaczynasz uczyć się świadomie obserwować reakcje innego człowieka na to, co starasz się przekazać, jak i z kim współpracować.
 
Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej
 
Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu
 
Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.
Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.
 
Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.
Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.
 
Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.
 
Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.
 
Kwestie organizacyjne:
Zapisy / informacje: Monika 606 906 277, monika@suryaya.com
Miejsce: Agroturystyka na Wzgórzu, Ziemnice
Godziny: od 16:00 w piątek do 17:00 w niedzielę.
Wyżywienie – gotuje Natalia, koszt ok. 70zł.
Nocleg (cena uzależniona od ilości osób)
Grupa liczy ok 10 osób.
Udział w warsztatach: 800 zł
 
Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł.
Tytuł: warsztat 2-4.08
 
nr konta mBank:
MOMA Monika Jakubiak 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449
 
Prowadząca warsztaty:
Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji) oraz masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.
 
Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Szczegóły

Początek:
2 sierpnia, 2019 @ 4:00 pm
Koniec:
4 sierpnia, 2019 @ 5:00 pm
Kategoria Wydarzenie: