Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat wprowadzenie do Procesu Tworzenia / Leszno

28 października, 2017 @ 2:30 pm - 29 października, 2017 @ 6:00 pm

zł600

WPROWADZENIE do PROCESU TWORZENIA cz.1

Jest to dwudniowe szkolenie dla tych, którzy chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

Zapraszam jeśli pragniesz pogłębić umiejętność medytacji i nauczyć się jak w świadomy sposób tworzyć życie, jakiego pragniesz (zarówno relacje osobiste jak i projekty biznesowe).

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.
Ania Brandysiewicz

Warsztaty są dla osób, które chcą:

lepiej zrozumieć samego siebie,

zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…

i nauczyć się działać inaczej

Wprowadzenie jest również przygotowaniem do cyklu warsztatów „Proces Tworzenia Relacji” oraz „Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją”.

LESZNO

WPROWADZENIE DO PROCESU TWORZENIA

28 – 29 października 2017 (sobota, niedziela) godz. 10-18

Prowadząca: Monika Jakubiak

Zapisy: Monika 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com

Miejsce: Leszno (Wielkopolskie)

(Możliwość zamówienia obiadów wspólnie)

Grupa liczy do 10 osób. Udział w warsztatach: 600zł. Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł.
Tytuł przelewu: warsztat 28-29.10.2017
Nr konta: MOMA Monika Jakubiak – mBank: 87 1140 2004 0000 3902 7665 3608

Życie jest podróżą podczas której każdy z nas ma swoją misję, ale nie każdy czuje, że ją odkrył i realizuje ją świadomie. Kiedy zaczynasz tworzyć świadomie życie nabiera innego sensu.

Kiedy podążamy zgodnie z naszą życiową misją wówczas czujemy że „wszystko płynie i się układa samo”, „jesteśmy na właściwej drodze”, „wiemy co robić i mamy do tego pasję”.


CELEM tych warsztatów jest zapoznanie się z pierwszymi trzema etapami PROCESU TWORZENIA (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
kontaktu ze sobą i swoim sercem
czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń
używania intuicji w życiu codziennym
– rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich

Aby w pełni nauczyć się kierować swoją świadomość na dany aspekt Procesu Tworzenia, trzeba nawiązać DIALOG ze swoim CIAŁEM i nauczyć się go używać jako KOMPASU dla naszej świadomości. Kompasu wskazującego nam właściwy kierunek i podpowiadającego rozwiązania naszych problemów, jeśli tylko nauczymy się go słuchać.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA nowymi wartościami na co dzień.

Umiejętność odczytywania sygnałów płynących z ciała pozwala na zaprzyjaźnienie się z emocjami, na ich wyrażanie i transformowanie. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości, to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem pozwala nam poznać nasze prawdziwe potrzeby i odkryć pełnię własnych możliwości.

Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością.

W warsztatach mogą brać udział pary oraz osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.

 

Prowadząca warsztaty:

Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Poznaj Proces Tworzenia podczas dwudniowych warsztatów:www.suryaya.com/warsztaty
Medytuj metodą Procesu Tworzenia: www.suryaya.com/medytacja
Sięgnij po indywidualne wsparcie w Twoim Procesie Tworzenia:www.suryaya.com/sesja indywidualna.
Jeśli prowadzisz własny biznes, lub chcesz go założyć, sprawdź, jak mogę Ci pomóc: www.suryaya.com/sesja indywidualna

Twórcą tej głęboko transformującej metody jest Ania Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.” (Wydawnictwo MEDIUM, 2012).

Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia, uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Szczegóły

Początek:
28 października, 2017 @ 2:30 pm
Koniec:
29 października, 2017 @ 6:00 pm
Koszt:
zł600
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator