Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Wprowadzenie do Procesu Tworzenia 02

15 maja, 2020 @ 4:00 pm - 17 maja, 2020 @ 7:00 pm

Stworzenie definiuje się jako akt lub sekwencję wprowadzenia czegoś w życie, od koncepcji do fizycznej manifestacji. Taki Proces Tworzenia czyli sprowadzania czegoś do rzeczywistości, składa się z 10 etapów. Cokolwiek tworzymy, przechodzimy przez tych 10 faz tworzenia. Jeśli zależy nam na trwałych i stabilnych owocach tworzenia potrzebujemy przejść i nauczyć się mądrości każdego z tych etapów.  Etapy te różnią się jakościami, wartościami oraz mądrościami i poruszają konkretne zagadnienia potrzebne do nauczenia nas na czym polega manifestowanie naszych projektów i planów. Etap 10 jest połączeniem i integracją 9 pozostałych.

Podczas serii weekendowych Warsztatów Budowania Relacji poprowadzimy Cię przez etapy Procesu Tworzenia, które dają zrozumienie na czym polega budowanie trwałych i prawdziwych relacji. Za pomocą medytacji, ćwiczeń rozwijających samoświadomość,  głębokiego poczucia siebie oraz swoich prawdziwych potrzeb, przekształcisz głęboko przechowywane, ograniczające poglądy, spojrzysz jeszcze raz na przeszłość i odkryjesz jakie przekonania mogły te powtarzające się historie spowodować.

Zdając sobie sprawę z tego, że to co nosisz w sobie i w podświadomych poglądach tworzy Twoją rzeczywistość, dotrzesz do pokładów swojej autentyczności i prawdziwej wizji życia i w ten sposób naturalnie stworzysz relację odpowiadającą Twoim potrzebom, będącą spójną z życiowym kierunkiem i wyznawanymi wartościami.  Osoby będące w relacji partnerskiej zyskają na określeniu wspólnych celów i wizji, nauczą się efektywnie komunikować, jasno wyrażać swoje potrzeby i razem współtworzyć, by droga którą przechodzą prowadziła do relacji ich marzeń.

Warsztat Wprowadzenia:

Warsztaty Wprowadzenia są dla osób nowych, które chcą rozpocząć podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i mądrości zapisanej w naszym ciele.

Te warsztaty są również przygotowaniem oraz budują fundament do cyklu warsztatów Tworzenia Relacji i Biznesu.

Celem tych warsztatów jest zapoznanie się z pierwszymi etapami Procesu Tworzenia (niezależnie czy tworzymy relacje czy biznes, etapy są takie same). Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

– kontaktu ze sobą i swoim sercem

– czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń

– używania intuicji w życiu codziennym

– rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich

Podczas warsztatu otrzymasz narzędzia, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością – intuicją.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Szczegóły

Początek:
15 maja, 2020 @ 4:00 pm
Koniec:
17 maja, 2020 @ 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: