Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Tworzenie Relacji 4 – integracja 1-3

20 lipca, 2018 @ 2:00 pm - 22 lipca, 2018 @ 6:00 pm

Stworzenie definiuje się jako akt lub sekwencję wprowadzenia czegoś w życie, od koncepcji do fizycznej manifestacji. Taki Proces Tworzenia czyli sprowadzania czegoś do rzeczywistości, składa się z 10 etapów. Cokolwiek tworzymy, przechodzimy przez tych 10 faz tworzenia. Jeśli zależy nam na trwałych i stabilnych owocach tworzenia potrzebujemy przejść i nauczyć się mądrości każdego z tych etapów.  Etapy te różnią się jakościami, wartościami oraz mądrościami i poruszają konkretne zagadnienia potrzebne do nauczenia nas na czym polega manifestowanie naszych projektów i planów. Etap 10 jest połączeniem i integracją 9 pozostałych.

Podczas serii weekendowych Warsztatów Budowania Relacji poprowadzimy Cię przez etapy Procesu Tworzenia, które dają zrozumienie na czym polega budowanie trwałych i prawdziwych relacji. Za pomocą medytacji, ćwiczeń rozwijających samoświadomość,  głębokiego poczucia siebie oraz swoich prawdziwych potrzeb, przekształcisz głęboko przechowywane, ograniczające poglądy, spojrzysz jeszcze raz na przeszłość i odkryjesz jakie przekonania mogły te powtarzające się historie spowodować.

Zdając sobie sprawę z tego, że to co nosisz w sobie i w podświadomych poglądach tworzy Twoją rzeczywistość, dotrzesz do pokładów swojej autentyczności i prawdziwej wizji życia i w ten sposób naturalnie stworzysz relację odpowiadającą Twoim potrzebom, będącą spójną z życiowym kierunkiem i wyznawanymi wartościami.  Osoby będące w relacji partnerskiej zyskają na określeniu wspólnych celów i wizji, nauczą się efektywnie komunikować, jasno wyrażać swoje potrzeby i razem współtworzyć, by droga którą przechodzą prowadziła do relacji ich marzeń.

Warsztat 4 | Moc: pozyskiwanie wsparcia za pomocą inspiracji

Teraz uczymy się jak werbalizować swoje intencje i przedstać swoją wizję partnerowi oraz ogólnie światu. Zwrócimy uwagę na to jak wybrać właściwy moment i okreslić jak ile i za pomocą jakich słów możesz to przekazać, Poprzez otwartość serca nauczysz identyfikować priorytety, wartości i plan działania i zobaczysz, jak one mają się do dążeń twojego partnera. Będziemy uczyć się jak razem pracować, aby ustalić, gdzie wasze dążenia pokrywają się, a gdzie macie zupełnie inne potrzeby i cele oraz jak i czy, można to pogodzić.

Prowadzi: Ania Brandysiewicz

Szczegóły

Początek:
20 lipca, 2018 @ 2:00 pm
Koniec:
22 lipca, 2018 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: