Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Tworzenie biznesu i życia zawodowego 3 etap (online)

19 grudnia, 2020 @ 9:00 am - 7:00 pm

Określenie formy projektu i wybór metod działania – specyfikacja projektu i biznes plan

Bazując na dotychczasowym doświadczeniu oraz na możliwych rozwiązaniach, określisz jaką formę Twój projekt przyjmie. Potrzebny jest czas, abyś dokładnie opisał i przemyślał każdy jego aspekt. 

Na tym warsztacie obserwujemy nasze metody działania w różnych sytuacjach i określamy nowe. Tworzymy świadomą mapę naszych reakcji i metod reagowania w sytuacjach, w których do tej pory się gubiliśmy. Poczucie bezsilności czy bezbronności w biznesie może wynikać z braku metod. Tam, gdzie nie wiemy jak mamy zadziałać, nasza podświadomość podsuwa nam podpowiedzi bazowane na emocjach, które wyparliśmy (np. strach, złość, smutek). Emocje te powodują, że nasze reakcje bojkotują nasze tworzenie. 

Wszystkie nasze metody działania i mechanizmy, nawet te świadome, z czasem stają się podświadome i automatyczne, dlatego bardzo ważne jest, by nie powielać tego, co nie zadziałało. 

Na tym warsztacie będziesz się uczyć:

  • jak stworzyć przestrzeń do rozwoju dla siebie, projektu i Twojego zespołu. 
  • patrzeć, jakie przekonania, emocje i mechanizmy działania powodują, że boimy się dookreślić swój projekt oraz podjąć decyzję, co będzie wchodziło w jego skład. 
  • patrzeć na takie zagadnienia jak: brak pewności siebie, strach przed zobowiązaniami, czy rezygnacja zanim projekt zostanie ukończony (słomiany zapał).
  • koncentrować się na metodach i sposobach działania dostępnych na tym etapie tworzenia, jakie metody i procedury działania możemy zastosować w rozwoju projektu. 
  • rozumieć, jak otwierać się na wsparcie, pozwolić sobie usłyszeć i wziąć pod uwagę cichy głos swojej intuicji. 
  • lepiej rozumieć obecne warunki tworzenia i metody działania Twoich klientów. 

Stworzysz: 

  • opis zawierający biznesplan (m.in. podstawowe funkcje/ moduły/ produkty, oferowana wartość, klienci i relacje z nimi, kanały dotarcia, partnerzy, model finansowy: przychody i koszty, zasoby) poszerzony o metody działania i umiejętności potrzebne w biznesie, oraz ich wzajemne współdziałanie. Nauczysz się tworzyć biznesplan w oparciu o nowe umiejętności i głos intuicji.

Szczegóły

Data:
19 grudnia, 2020
Godzina:
9:00 am - 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: