Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Tworzenie Biznesu 01

30 maja, 2020 @ 9:00 am - 31 maja, 2020 @ 7:00 pm

Stworzenie definiuje się jako akt lub sekwencję wprowadzenia czegoś w życie, od koncepcji do fizycznej manifestacji. Taki Proces Tworzenia czyli sprowadzania czegoś do rzeczywistości, składa się z 10 etapów. Cokolwiek tworzymy, przechodzimy przez tych 10 faz tworzenia. Jeśli zależy nam na trwałych i stabilnych owocach tworzenia potrzebujemy przejść i nauczyć się mądrości każdego z tych etapów.  Etapy te różnią się jakościami, wartościami oraz mądrościami i poruszają konkretne zagadnienia potrzebne do nauczenia nas na czym polega manifestowanie naszych projektów i planów. Etap 10 jest połączeniem i integracją 9 pozostałych.

Podczas tych  10 weekendowych  warsztatów rozwoju biznesu przeprowadzimy Cię przez etapy Spectrum of Creation. Będziemy pracować wspólnie nad Twoim przedsięwzięciem i dostarczymy Ci narzędzi do realizacji Twojego pomysłu i pasji i przekształcenia go w dochodową i opartą na Twoich wartościach firmę.

Na każdym etapie procesu nauczysz się jak dotrzeć i korzystać ze swojej wewnętrznej mądrości, odkryć i przetransformować podświadome ograniczające przekonania tak by jasno określać swoją wizję Twojego biznesu. W oparciu o twoją wewnętrzną mądrość i spójne z Twoimi wartościami decyzje określisz swoje motywacje działania i potrzeby swoich klientów a także swoje miejsce na rynku. Bazując na tym jak określisz i opiszesz swój biznes nauczysz się również jak skutecznie komunikować swoją wizję potencjalnym pracownikom, klientom i inwestorom.

Każdy z etapów procesu tworzenia uczy innych jakości i umiejętności, które sa niezbędne aby krok po kroku rozwijać Twój biznes.  Będziesz poznawać te różne fazy implementacji projektu, każda ewoluująca z poprzedniej, i otrzymasz szczegółową mapę drogową rozwoju biznesu zgodną ze Spectrum of Creation. Poprzez naukę odczytywania sygnałów płynących z ciała, nauczysz się rozpoznawać które z Twoich myśli, pogladów i reakcji są prawdziwe, a które oparte na lękach i ograniczające Twoją kreatywność i twórcze rozwiazywanie problemów, Dotrzesz do swojej wewnętrznej mądrości i zaczniesz korzystać ze swojej inteligencji emocjonalnej i intuicji związanych z każdym etapem. Dzięki pracy na każdym z tych poziomów osobowości, zrozumiesz swoje świadome i podświadome czynniki, które wpływaja na życiowe doświadczenia i wyniki twojego działania.

1. Wizja projektu: Zdefiniowanie Twojego nowego kierunku i głównych elementów (komponentów) składowych pomysłu

Na tym etapie będziemy definiować, jakie są Twoje pasje i jakie potrzeby widzisz wokół siebie, jak również, jakie są Twoje potrzeby tworzenia. Będziemy patrzeć na to, w jakiej sytuacji jesteś obecnie, co chciałbyś nowego stworzyć i jakie są potrzeby Twoich klientów. Na tej podstawie tworzymy wizję nowego projektu/przedsięwzięcia i ustalimy, w jakim kierunku chcesz iść. W czasie tego warsztatu również pomożemy Ci określić jakie blokady separują Cię od osiągnięcia powodzenia i Twojego prawdziwego powołania w życiu. Czyli pomożemy Ci określić, jakie mechanizmy i przekonania nie pozwalają Ci jasno określić Twojego kierunku. Jak już będziesz mógł zobaczyć te blokady, przejdziemy do następnej fazy czyli określanie nowych mechanizmów działania i ustawieniu Ciebie na ścieżce, którą chcesz iść – z nowymi metodami. Obejmuje to sprawdzanie, gdzie jesteś teraz i co chciałbyś zmienić w swojej pracy. Co Cię napędza i co chcesz zmienić w swoim życiu zawodowym. Będziemy patrzeć w jakiej sytuacji jesteś obecnie, co nowego, jacy Twoi klienci. Stworzymy wizję nowego projektu i ustalimy w jakim kierunku chcesz iść. Zbadasz ograniczające wierzenia i mechanizmy radzenia sobie, które uniemożliwiły Ci wyraźne zobaczenie swojego kierunku. Usuniesz blokady, które uniemożliwiały ci zobaczenie i podążanie wybraną ścieżką.

Szczegóły

Początek:
30 maja, 2020 @ 9:00 am
Koniec:
31 maja, 2020 @ 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: