Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat relacji (integracja cz. 1-3) -Integracja wewnętrznej rodziny, otwarcie serca

22 lutego, 2019 @ 4:00 pm - 24 lutego, 2019 @ 6:00 pm

Warsztat integracji cz. 1-3 – Integracja wewnętrznej rodziny, otwarcie serca

Aby umożliwić otwarcie serca musimy stworzyć mu bezpieczne warunki, taką podstawę, na której możemy się oprzeć w trudnych sytuacjach. By otworzyć serce potrzebna jest zintegrowana rodzina wewnętrzna. Zarówno rodzice, jak i Dziecko muszą zrozumieć swoje role i zgodzić się na współpracę z resztą rodziny. Innymi słowy wszystkie części Ciebie muszą zostać wysłuchane, zrozumiane i uwzględnione w działaniu.

Na tym warsztacie przyglądamy się gdzie jeszcze są dziury w naszym zrozumieniu, gdzie brakuje nam opisu i gdzie nie ma integracji pomiędzy Ojcem, Matką i Dzieckiem w nas. To znaczy, że wtedy gdy Ojciec w nas podejmuje decyzje to Dziecko jest gotowe w tym uczestniczyć, a Matka wspiera ich w tym działaniu.

Kiedy brakuje tej integracji zdarza się, że nie jesteśmy w stanie podjąć właściwej decyzji lub szybko tracimy zapał i nie rozwijamy do końca swoich zamierzeń (nie umiemy się nimi odpowiednio zaopiekować). Zdarza się również, że jesteśmy jak zbuntowane Dziecko, które szuka przeróżnych doświadczeń i nie ma zamiaru słuchać kierunku Ojca. Czasami Matka chce przejąć kontrolę na Ojcem i nie potrafimy wtedy zaufać swojej intuicji, a zamiast tego kontrolujemy coraz więcej i więcej siebie i innych.

Zintegrowanie tych trzech archetypów jest ogromnie ważne zanim zaczniemy tworzyć, ponieważ jeśli nasza rodzina w nas nie będzie zintegorwana natychmiast zamanifestuje się to na zewnątrz. Np. Jeśli nie wiemy do końca jakimi metodami będziemy rozwiązywać konflikty z drugą osobą, w sytuacji konfliktu zabraknie nam nowych metod i „odegramy“ znany scenariusz.

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.
Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.
Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

Kwestie organizacyjne:
Zapisy / informacje: Monika 606 906 277, monika@suryaya.com
Miejsce: Agroturystyka na Wzgórzu, Ziemnice
Termin: 22-24 luty 2019
Godziny: od 16:00 w piątek do 18:00 w niedzielę.
Wyżywienie – gotuje Natalia, koszt ok. 60zł.
Grupa liczy ok 10-12 osób.
Udział w warsztatach: 1230 zł

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł.
Tytuł: warsztat 22-24 luty

nr konta mBank:
MOMA Monika Jakubiak 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

Prowadząca warsztaty:
Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia, uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Organizatorka:
Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji) oraz masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęsliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Szczegóły

Początek:
22 lutego, 2019 @ 4:00 pm
Koniec:
24 lutego, 2019 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: