Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Leszno – Proces tworzenia relacji cz. 3 (warsztat medytacyjny)

Maj 18, 2018 @ 5:00 pm - Maj 20, 2018 @ 6:00 pm

800zł
PROCES TWORZENIA RELACJI cz.3

Inspirowanie (czym jest prawdziwa moc)

warsztat ten jest dla osób, które stworzyły już wizję i opis relacji. Podczas tego warsztatu będziemy uczyć się jak inspirować partnera do naszej wizji. Jak mówić o naszej wizji językiem zrozumiałym dla drugiej osoby i jak zrozumieć do czego możemy go zainspirować.

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

  • tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

LESZNO

Relacje cz. 3

18-20 maja 2018 (piątek 17-22, sobota i niedziela 10-18)

Prowadząca: Monika Jakubiak

Zapisy: Monika 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com

Miejsce: Królowej Jadwigi 25 m 3, Leszno

Możliwość noclegu (pilnie proszę o informację kto potrzebuje) i możliwość zamówienia obiadów wspólnie

Udział w warsztatach: 800zł. Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł.
Tytuł przelewu: warsztat 16-18.03.2018
Nr konta: MOMA Monika Jakubiak – nr konta mBank: 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449


Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.


Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.

Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.

Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Na tych warsztatach uwaga kierowana jest szczególnie na proces tworzenia relacji. Jest to temat, który towarzyszy każdemu człowiekowi codziennie i przez całe życie. O jego wadze nie trzeba nikogo przekonywać. Warto więc podejść do niego bardziej świadomie – głęboko spojrzeć na swoje potrzeby, rozpoznać własne wzorce tworzenia związków, wyciągnąć wnioski z wcześniejszych doświadczeń, by odkryć, jakie relacje chcemy tworzyć i jak ma wyglądać nasz najważniejszy związek. Te warsztaty w znaczący sposób pomogą Ci uświadomić to sobie.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA nowymi wartościami na co dzień.

Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

W warsztatach mogą brać udział pary oraz osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.

 

Prowadząca warsztaty:

Monika Jakubiak – Jestem nauczycielką Procesu Tworzenia (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Twórcą tej głęboko transformującej metody jest Ania Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.” (Wydawnictwo MEDIUM, 2012).

Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia, uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Szczegóły

Start:
Maj 18, 2018 @ 5:00 pm
Koniec:
Maj 20, 2018 @ 6:00 pm
Koszt:
800zł
Wydarzenie Category: