Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat budowanie relacji (3) Tworzenie opisu relacji i doprecyzowanie metod którymi będziemy to robić

1 lutego, 2019 @ 4:00 pm - 3 lutego, 2019 @ 6:00 pm

Jest to warsztat dla osób, które mają już wizję swojej relacji, czyli rozumieją co świadomie chcieliby stworzyć i potrzebują teraz opisać metody, procedury czyli stworzyć opis relacji. Opis relacji jest panaceum na lęk i na sytuacje trudne, gdyż za trudną sytuacją bardzo często stoi właśnie brak metod.

Nauczysz się otaczać swoje tworzenie i siebie w tym procesie opieką, matczyną troską i miłością, jak stworzyć przestrzeń do rozwoju. Poznasz jak ta „bezbronna“ na pierwszy rzut oka metoda tworzy życie. Zaczniesz rozumieć jak otwierać się na wsparcie i pomoc intuicji w codziennym życiu, na czym polega siła bezbronności i empatii. Właśnie z pomocą intuicji nauczysz się tworzyć opis tego, co chcesz stworzyć. Podczas warsztatu tworzenia relacji cz.1 stworzyłeś wizję relacji, podczas tego warsztatu sformułujesz opis wizji.

Każdy z uczestników patrzy na wzorce, które nie działają w jego życiu i na co chciałby je przetransformować lub na sytuacje w których czujemy się bezbronni bo brak nam metody działania. Wszystkie mechanizmy nawet te świadome z czasem stają się nieświadome dlatego bardzo ważne jest by nie powielać tego, co nie zadziałało. Opiszesz czym Twoja relacja ma być i jakimi metodami będziesz ją tworzyć. Np. jak będziesz szukać porozumienia gdy jest różnica zdań, co zrobisz gdy partner wraca zbulwersowany sytuacją w pracy, itd. Odpowiedzenie sobie na pytanie „jak” jest kluczem do tego by zainspirować kogoś do relacji, którą pragniemy stworzyć (naszej wizji i opisu), jak również do tego by zrozumieć jak pozyskać zasoby. Bez opisu zwyczajnie można się zgubić, ponieważ tam, gdzie nie wiemy jak mamy zadziałać, nasza podświadomość podsunie nam fantastyczne podpowiedzi w emocjach, które wyparliśmy: zazwyczaj zaczynamy się bać, złościć lub smucić. A metody, których wtedy używamy dalekie są od tworzenia relacji.

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.
Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.
Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

Kwestie organizacyjne:
Zapisy / informacje: Monika 606 906 277, monika@suryaya.com
Miejsce: Agroturystyka na Wzgórzu, Ziemnice
Termin: 1-3 luty 2019
Godziny: od 16:00 w piątek do 18:00 w niedzielę.
Wyżywienie – gotuje Natalia, koszt ok. 60zł.
Grupa liczy ok 10 osób.
Udział w warsztatach: 800 zł

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł.
Tytuł: warsztat 1-3 luty

nr konta mBank:
MOMA Monika Jakubiak 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

Prowadząca warsztaty:
Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji) oraz masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęsliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Szczegóły

Początek:
1 lutego, 2019 @ 4:00 pm
Koniec:
3 lutego, 2019 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: