Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Budowanie Relacji 08

24 stycznia, 2020 @ 4:00 pm - 26 stycznia, 2020 @ 5:00 pm

Struktura najczęściej rozumiana jest jako dom, fizyczna przestrzeń. Jest to również struktura naszej świadomości, suma i synergia wszystkich naszych przekonań i metod działania. Rozwijając relację musimy wziąć pod uwagę oba aspekty. Nie wystarczy piękny dom, piękne ubrania, samochód. Ważne jest zrozumienie co fizycznie potrzebne jest do budowy długoterminowej relacji. Niestety coraz częściej zapominamy, że poza tym jest coś jeszcze. Relacja jest dynamiczna, zmienia się nieustannie razem z nami, z życiem. By nadążyć za tymi zmianami nie wystarczy utarta wiedza. Czasami metody, które do tej pory działały już nie działają i potrzebujesz zrozumieć jak w trudnych sytuacjach podejmować decyzje, jak działać w oparciu o rozum i emocje. Logika potrzebuje wsparcia intuicji (i odwrotnie).

Tak rozumiana struktura jak pojmuje ją Proces Tworzenia zawiera w sobie balans pomiędzy logiką i emocjami a intuicją, to wszystko, co określa naszą osobowość. Podczas tych warsztatów jednoczymy wszystkie dotychczasowe elementy Twojej rozwiniętej świadomości w całą strukturę. Patrzymy gdzie pomiędzy poszczególnymi elementami (poglądami) nie ma koherencji. Na tym etapie często doświadczamy głębokiego zrozumienia słów: „głowa tego nie ogarnia”.

Stworzenie definiuje się jako akt lub sekwencję wprowadzenia czegoś w życie, od koncepcji do fizycznej manifestacji. Taki Proces Tworzenia czyli sprowadzania czegoś do rzeczywistości, składa się z 10 etapów. Cokolwiek tworzymy, przechodzimy przez tych 10 faz tworzenia. Jeśli zależy nam na trwałych i stabilnych owocach tworzenia potrzebujemy przejść i nauczyć się mądrości każdego z tych etapów. Etapy te różnią się jakościami, wartościami oraz mądrościami i poruszają konkretne zagadnienia potrzebne do nauczenia nas na czym polega manifestowanie naszych projektów i planów. Etap 10 jest połączeniem i integracją 9 pozostałych.

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.
Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.
Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

PROCES TWORZENIA

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

SZKOŁA TWORZENIA

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.
Twórcą metody jest Anna Brandysiewicz. www.schoolofcreation.com

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

Kwestie organizacyjne:
Zapisy / informacje: Monika 606 906 277, monika@suryaya.com
Miejsce: Agroturystyka na Wzgórzu, Ziemnice
Godziny: od 16:00 w piątek do 18:00 w niedzielę.
Wyżywienie – gotuje Natalia, koszt ok. 70zł.
Nocleg: ok. 100 zł za 2 noce (cena zależy od ilości osób)
Grupa liczy ok 10 osób.
Udział w warsztatach: 800 zł

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł.

nr konta mBank:
MOMA Monika Jakubiak 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

Prowadząca warsztaty:
Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji). Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Szczegóły

Początek:
24 stycznia, 2020 @ 4:00 pm
Koniec:
26 stycznia, 2020 @ 5:00 pm
Kategoria Wydarzenie: