Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tworzenie relacji – 10 etap

4 czerwca, 2021 @ 9:00 am - 6 czerwca, 2021 @ 6:00 pm

Tworzenie relacji 10 etap – zaufanie do miłości i zrozumienie jej znaczenia w Procesie Tworzenia oraz otwarcie się na perspektywę Galaktycznej Mapy Świadomości
Na tym warsztacie uczymy się zaufania do życia tymi wszystkimi wartościami, które jednoczyliśmy na poprzednich Etapach. Warsztat
ten jest to przejście na nowy poziom Mapy Świadomości, ze zrozumieniem szerszej perspektywy naszego bycia i tworzenia. To celebracja tego, co udało nam się przetransformować w nas samych i kim staliśmy się w wyniku tego procesu. Przechodząc przez zrozumienie 9 Etapów Tworzenia uczyliśmy się jednoczyć naszą świadomość w sercu, które wraz z tym etapem staje się naszym prawdziwym centrum dowodzenia. Kiedy naprawdę żyjemy wartościami 10 Etapów Tworzenia, życie staje się lekkie, mamy poczucie prowadzenia i opieki.
Serce staje się twoim centrum podejmowania decyzji i wybierania sercem życia wg poprzednio zjednoczonych etapów / wartości. Teraz ja chcę w ten sposób żyć, bazując na tym zrozumieniu, serce staje się moim centrum dowodzenia. Czy jesteś w stanie mu w pełni zaufać?
Przejście przez 10 Etapów Tworzenia z relacją z Twoim partnerem pozwala Ci zrozumieć pełne spektrum miłości oraz to, na czym polega Twoje tworzenie. Zupełnie inaczej rozumiesz teraz sens swojego bycia na Ziemi i z innej perspektywy możesz tworzyć swoje życie i relacje. Od tego momentu serce i jego zrozumienie miłości w Procesie Tworzenia staje się Twoim podstawowym narzędziem komunikacji z Twoją wyższą świadomością.
Jest to też dobry moment, by zrobić sobie przerwę. Można potem wrócić i kontynuować naukę lub poprzestać na tym etapie.
Na 10 Etapie Tworzenia, otwieramy się na nową jakość tworzenia w naszym życiu, dlatego dla osób zainteresowanych dalszym rozwojem i/ lub updatem od czasu do czasu poniżej opisujemy dalsze możliwości.
Kwestie organizacyjne:
Prowadząca: Monika Skowrońska i Anna Brandysiewicz
Zapisy: 606 906 277, monika@suryaya.com
Miejsce: online
Godziny: piątek 16:00-19:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 9:00-18:00. W sobotę i niedzielę jest godzinna przerwa obiadowa 13:00-14:00.
Grupa liczy ok 10/12 osób.
Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł.
nr konta mBank:
MOMA Monika Jakubiak 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449
Cały program nauki dostępny jest tutaj: http://suryaya.com/warsztaty/program-szkoly-tworzenia/
Prowadząca warsztaty:
Anna Brandysiewicz – twórczyni metody i
Monika Skowrońska – jestem nauczycielką rozwoju świadomości metodą Spectrum of Creation®/ Proces Tworzenia. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie, w tym na stanowiskach menadżerskich: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
Wspieram rozwój moich klientów w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy.
– Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
– Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
– Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających radość i obfitość.
Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Szczegóły

Początek:
4 czerwca, 2021 @ 9:00 am
Koniec:
6 czerwca, 2021 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: