Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tworzenie relacji 10 etap (online)

8 stycznia, 2021 @ 9:00 am - 10 stycznia, 2021 @ 7:00 pm

Zaufanie do miłości i zrozumienie jej znaczenia w Procesie Tworzenia oraz otwarcie się na perspektywę Galaktycznej Mapy Świadomości  

Na tym warsztacie uczymy się zaufania do życia tymi wszystkimi wartościami, które jednoczyliśmy na poprzednich Etapach. Warsztat ten jest to przejście na nowy poziom Mapy Świadomości, ze zrozumieniem szerszej perspektywy naszego bycia i tworzenia. To celebracja tego, co udało nam się przetransformować w nas samych i kim staliśmy się w wyniku tego procesu. Przechodząc przez zrozumienie 9 Etapów Tworzenia uczyliśmy się jednoczyć naszą świadomość w sercu, które wraz z tym etapem staje się naszym prawdziwym centrum dowodzenia. Kiedy naprawdę żyjemy wartościami 10 Etapów Tworzenia, życie staje się lekkie, mamy poczucie prowadzenia i opieki. 

Serce staje się twoim centrum podejmowania decyzji i wybierania sercem życia wg poprzednio zjednoczonych etapów / wartości. Teraz ja chcę w ten sposób żyć, bazując na tym zrozumieniu, serce staje się moim centrum dowodzenia. Czy jesteś w stanie mu w pełni zaufać? 

Przejście przez 10 Etapów Tworzenia z relacją z Twoim partnerem pozwala Ci zrozumieć pełne spektrum miłości oraz to, na czym polega Twoje tworzenie. Zupełnie inaczej rozumiesz teraz sens swojego bycia na Ziemi i z innej perspektywy możesz tworzyć swoje życie i relacje. Od tego momentu serce i jego zrozumienie miłości w Procesie Tworzenia staje się Twoim podstawowym narzędziem komunikacji z Twoją wyższą świadomością.

Jest to też dobry moment, by zrobić sobie przerwę. Można potem wrócić i kontynuować naukę lub poprzestać na tym etapie. 

Na 10 Etapie Tworzenia, otwieramy się na nową jakość tworzenia w naszym życiu, dlatego dla osób zainteresowanych dalszym rozwojem i/ lub updatem od czasu do czasu poniżej opisujemy dalsze możliwości. 

Szczegóły

Początek:
8 stycznia, 2021 @ 9:00 am
Koniec:
10 stycznia, 2021 @ 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: