Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tworzenie biznesu i życia zawodowego 6 etap (online)

30 stycznia, 2021 @ 9:00 am - 31 stycznia, 2021 @ 7:00 pm

Wyciągnięcie wniosków z prototypu i aktualizacja projektu

Jest to pierwszy fizyczny test Twojego tworzenia. Po raz pierwszy widzimy to, co świadomie stworzyliśmy i jak działa to w rzeczywistości. Uczymy się z miłością patrzeć na codzienność naszego projektu, co działa, a co nie i co jeszcze potrzebujemy zmienić, aby funkcjonowało zgodnie z opisem. Przyjrzysz się mechanizmom, na których możemy bazować dalej, a które wymagają poprawy.   

Nie zawsze podoba nam się to, co widzimy i zazwyczaj mamy różne metody na poradzenie sobie z tym. Zdasz sobie sprawę ze swoich nieświadomych mechanizmów w tym aspekcie, np.: udawania że wszystko działa, unikania odpowiedzialności, zrzucania winy na kogoś innego, unikania życia i uciekania w marzenia lub środki uzależniające. Ten aspekt tworzenia daje nam możliwość korekty, zmiany. Jest to fantastyczna możliwość, a nie powód do wstydu czy złości.

Mając prototyp możesz zobaczyć, czy wszystko to, co określiłeś w poprzednich 5 etapach, udało się zrealizować tak, jak było to określone na tych etapach i czy nadal jest aktualne. Jeśli coś się nie zgadza z Twoimi założeniami, to na tym etapie bedziesz określać, do którego z poprzednich 5 etapów należy się cofnąć i tam dokonać zmiany. Na tym warsztacie będziesz się uczyć:

  • testować, czy wszystkie stworzone do tej pory elementy są zgodne z opisem i specyfikacją,
  • obserwować, jak wprowadzasz w życie poszczególne elementy, co zadziałało, a co nie i do jakiego momentu musisz się cofnąć,
  • pogodzić się z popełnianymi błędami  i zaakceptować, że należy wprowadzić zmiany na wcześniejszych Etapach Tworzenia,
  • obserwować swoje świadome tworzenie i jego rezultaty,
  • modyfikować niedziałające metody,
  • patrzeć, czy to, co się fizycznie zamanifestowało, jest zgodne z tym, co chciałeś w swojej wizji, czy stworzył to przypadek i ciąg nieświadomie podjętych decyzji lub reakcji. 

Stworzysz:

  • określisz gotowość projektu do wyjścia na rynek,
  • podwaliny do planów długoterminowych i zbudowania struktury/ infrastruktury dla projektu i rozwoju siebie w życiu zawodowym.

Szczegóły

Początek:
30 stycznia, 2021 @ 9:00 am
Koniec:
31 stycznia, 2021 @ 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: