Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Roczna grupa medytacyjno – rozwojowa – LESZNO

6 czerwca, 2017 @ 6:30 pm - 8:30 pm

zł100

Roczna grupa medytacyjno – rozwojowa

 • Regularne spotkania w stałym gronie pozwolą na głębszą pracę i jeszcze bardziej komfortowe warunki rozwoju. Otwierając się na taką pracę otrzymasz wsparcie i siłę, jaką daje grupa. Towarzyszyć Ci będą osoby takie same jak Ty, poszukujące w życiu zrozumienia, miłości, zdrowia i obfitości.

 • Medytacje będą poświęcone różnym aspektom życia i tworzenia: relacji z partnerem, bliskimi, rodzicami, kolegami w pracy, klientami. Pomogą Ci zrozumieć co w danym obszarze życia hamuje i blokuje Twoje pragnienia i przetransformować to tak, by było spójne z tym co pragniesz stworzyć. Będziemy również uczyć się tworzyć warunki do rozwoju sobie i innym.

 • Niezwykle cennym aspektem pracy w grupie jest to, że samemu czasem nie dostrzega się zmian jakie w nas zachodzą. W grupie będziesz mieć świadków Twojej transformacji.

 • Spotkania 2 razy w miesiącu (z przerwami na wakacje i ferie).

 • Grupa liczyć będzie 10 osób i ruszy w momencie gdy zbierze się taka ilość chętnych. Tak więc szerzcie wieści i zapraszajcie osoby, które czujecie, że byłyby zainteresowane.

 • Grupa wtorkowa 18:30-20:30. Jeśli ten termin Ci nie pasuje, a chciałabyś /łbyś wziąć udział w grupie napisz do mnie.

 • Jeśli chcesz spróbować pracy ze mną, a nie miałaś/łeś takiej możliwości zapraszam na sesję indywidualną: http://suryaya.com/sesja-indywidualna/

Korzyści z regularnej medytacji w grupie

 • Uspokoisz umysł i ogarniesz mętlik w głowie.

 • Lepiej zrozumiesz siebie i innych.

 • Zrozumiesz co robisz (myślisz), że wciąż popełniasz te same błędy i jak działać inaczej.

 • Odnajdziesz wewnętrzny spokój i lepiej zrozumiesz swoje prawdziwe potrzeby.

 • Nauczysz się utrzymać wewnętrzny balans w codziennych sytuacjach.

 • Spotkasz osoby podobne do Ciebie, chcące się rozwijać i wspierać.

  Jestem nauczycielką w Szkole Tworzenia założonej przez Annę Brandysiewicz.

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragniesz.

Medytacje są prowadzę metodą Procesu Tworzenia

Proces Tworzenia to metoda, w której:

 • uczymy się jak tworzyć i żyć z pasją, w zgodzie ze sobą i uniwersalnymi wartościami w poczuciu wewnętrznego i zewnętrznego balansu,

 • transformujemy w bezpieczny sposób to co nam nie służy: przekonania i wzorce które pozostają głęboko ukryte, nigdy nienazwane i niewypowiedziane, ale obecne w pamięci naszego ciała, przez co blokują nasz rozwój i zawężają świadomość,

 • uczymy się tworzyć świadomie projekty: zawodowe i osobiste.


Na czym polega medytacja?

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i znaczące, choć nie zawsze wiemy jak to osiągnąć. Każdy z nas kształtuje swoje przekonania przejmując je od innych lub tworząc samemu. A kiedy my kształtujemy nasze poglądy, one kształtują nasze życie. Medytacja pomaga zmienić nasze nawyki (myśli, emocje i zachowania).

Medytacja to podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i prawdy zapisanej w naszym ciele.

Medytacja polega najpierw na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach związanych z tymi odczuciami, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu osoby prowadzącej.

Medytacja tą metodą jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i przetransformować je by były z nami spójne. Podczas medytacji nawiązujemy bezpośredni kontakt z naszym ciałem i otrzymujemy wskazówki uświadamiające nam prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości fizycznych, zaburzeń emocjonalnych lub trudnych relacji z innymi ludźmi. Powtarzane cyklicznie, przyczyniają się do osiągnięcia harmonii wewnętrznej i regeneracji organizmu.

Pracujemy w grupie. Medytacja jest prowadzona w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Miejsce: Leszno, Os. Wieniawa 71 m 8
Zapisz się lub zapytaj o więcej szczegółów: Monika 606 906 277 lub monica.jakubiak@gmail.com
Cena: 100 zł (miesięcznie za 2 spotkania)


Prowadząca:
Monika Jakubiak – nauczycielka Procesu Tworzenia (terapeutka i nauczycielka medytacji), masażystka Lomi Lomi Nui oraz masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Ma za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze STRESEM. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje z osobami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wspiera klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

 

Twórcą metody Procesu Tworzenia jest Anna Brandysiewicz.

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Książka Ani jest do nabycia wysyłkowo.

Szczegóły

Data:
6 czerwca, 2017
Godzina:
6:30 pm - 8:30 pm
Koszt:
zł100
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Leszno
Os. Wieniawa 71 m 8
Leszno, Polska

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator