Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Proces tworzenia relacji poziom 1 /POZNAŃ

11 lutego, 2017 @ 10:00 am - 12 lutego, 2017 @ 5:00 pm

800zł

Jak stworzyć relację pełną miłości i zrozumienia?

Wydaje się to banalnym pytaniem…. a jednak mnóstwo czasu błądzimy doświadczając tego, czym miłość nie jest…

Tak, miłość jest procesem. Znając pewne prawidłowości można sobie ten proces ułatwić, oswoić. Na tych warsztatach uwaga kierowana jest szczególnie na proces tworzenia relacji. Jest to temat, który towarzyszy każdemu człowiekowi codziennie i przez całe życie. Warto podejść do niego bardziej świadomie – głęboko spojrzeć na swoje potrzeby, rozpoznać własne wzorce tworzenia związków, wyciągnąć wnioski z wcześniejszych doświadczeń, by odkryć, jakie relacje chcemy tworzyć i jak ma wyglądać nasz najważniejszy związek. Te warsztaty w znaczący sposób pomogą Ci uświadomić to sobie.

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.

Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.

Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli i słowa oraz wyrobić sobie umiejętność życia nowymi wartościami na co dzień.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie. Będące w relacji jak i planujące stworzyć nową relację.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

Zapisy / informacje: Monika 606 906 277

Miejsce: Poznań, ul. Juranda 7 m 7 (Naramowice)

Termin: 11-12 luty 2017

Godziny: sobota 10:00-18:00 (może się przedłużyć) i niedziela (9:30-17:00).

Wyżywienie wegetariańskie – koszt w zależności od zamówienia – (zamawiamy wspólnie).

Grupa liczy ok 10 osób.

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł. Tytuł: warsztat 11-12 luty 2017.

Udział w warsztatach: 800zł (promocja 600zł przy potwierdzeniu zgłoszenia wpłatą zaliczki do 23.01)

Szczegóły

Początek:
11 lutego, 2017 @ 10:00 am
Koniec:
12 lutego, 2017 @ 5:00 pm
Koszt:
800zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Harmonia SPA
ul. Hoża 3
Poznań, Polska

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator