Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Proces tworzenia relacji cz. 3 / Poznań

26 sierpnia, 2017 @ 8:00 am - 27 sierpnia, 2017 @ 5:00 pm

PROCES TWORZENIA RELACJI cz.3

Zrozumienie i inspirowanie partnera, bycie inspirowanym,
ustalanie wspólnego kierunku

cz. 3 jest dla osób po warsztatach cz. 2

(cz. 1 Tworzenie wizji związku oraz zbieranie mądrości z doświadczeń, 

cz. 2 Tworzenie opisu relacji)

Jak stworzyć relację pełną miłości i zrozumienia?

Wydaje się to banalnym pytaniem…. a jednak mnóstwo czasu błądzimy doświadczając tego, czym miłość nie jest…

Warsztaty są dla osób, które chcą:

  • tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,

  • lepiej zrozumieć samego siebie

  • zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…

i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

  • tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

POZNAŃ

Relacje cz. 3

26 – 27 sierpnia 2017 (sobota, niedziela) godz. 10-18

Prowadząca: Monika Jakubiak

Zapisy: Monika 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com

Miejsce: Leszno, Os. Wieniawa 71 m 8

(Możliwość zamówienia obiadów wspólnie)

Grupa liczy do 10 osób. Udział w warsztatach: 800zł. Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł.
Tytuł przelewu: warsztat 26-27.08.2017
Nr konta: MOMA Monika Jakubiak – mBank: 87 1140 2004 0000 3902 7665 3608


Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.

Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.

Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Na tych warsztatach uwaga kierowana jest szczególnie na proces tworzenia relacji. Jest to temat, który towarzyszy każdemu człowiekowi codziennie i przez całe życie. O jego wadze nie trzeba nikogo przekonywać. Warto więc podejść do niego bardziej świadomie – głęboko spojrzeć na swoje potrzeby, rozpoznać własne wzorce tworzenia związków, wyciągnąć wnioski z wcześniejszych doświadczeń, by odkryć, jakie relacje chcemy tworzyć i jak ma wyglądać nasz najważniejszy związek. Te warsztaty w znaczący sposób pomogą Ci uświadomić to sobie.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA nowymi wartościami na co dzień.

Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

W warsztatach mogą brać udział pary oraz osoby indywidualnie, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację lub chcące zmienić swoją relację i otworzyć się na nową.

Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.

 

Prowadząca warsztaty:

Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Poznaj Proces Tworzenia podczas dwudniowych warsztatów:www.suryaya.com/warsztaty
Medytuj metodą Procesu Tworzenia: 
www.suryaya.com/medytacja
Sięgnij po indywidualne wsparcie w Twoim Procesie Tworzenia:
www.suryaya.com/sesja indywidualna.
Jeśli prowadzisz własny biznes, lub chcesz go założyć, sprawdź, jak mogę Ci pomóc: 
www.suryaya.com/sesja indywidualna

Twórcą tej głęboko transformującej metody jest Ania Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.” (Wydawnictwo MEDIUM, 2012).

Współpraca z Anią zaowocowała stworzeniem w Polsce Szkoły Tworzenia, uczącej świadomego procesu tworzenia i kształcącej nowych nauczycieli.

Szczegóły

Początek:
26 sierpnia, 2017 @ 8:00 am
Koniec:
27 sierpnia, 2017 @ 5:00 pm
Kategoria Wydarzenie: