Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Leszno – Proces tworzenia relacji cz. 1 (warsztat medytacyjny)

11 maja, 2018 @ 5:00 pm - 13 maja, 2018 @ 6:00 pm

Jak stworzyć relację pełną miłości i zrozumienia?

Wydaje się to banalnym pytaniem…. a jednak mnóstwo czasu błądzimy doświadczając tego, czym miłość nie jest…

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz

LESZNO
Data: 11-13 maja 2018 (piątek – niedziela)
Godz.: piątek 17-22, sobota i niedziela 10-18
Prowadząca: Monika Jakubiak

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia wizji relacji opartej na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.

Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.

Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Na tych warsztatach uwaga kierowana jest szczególnie na proces tworzenia relacji. Jest to temat, który towarzyszy każdemu człowiekowi codziennie i przez całe życie. Warto podejść do niego bardziej świadomie – głęboko spojrzeć na swoje potrzeby, rozpoznać własne wzorce tworzenia związków, wyciągnąć wnioski z wcześniejszych doświadczeń, by odkryć, jakie relacje chcemy tworzyć i jak ma wyglądać nasz najważniejszy związek. Te warsztaty w znaczący sposób pomogą Ci uświadomić to sobie.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli i słowa oraz wyrobić sobie umiejętność życia nowymi wartościami na co dzień.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie. Będące w relacji jak i planujące stworzyć nową relację.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

 

Informacje organizacyjne:
Prowadząca: Monika Jakubiak 606906277 monica.jakubiak@gmail.com
Miejsce: Leszno
Godz.: piątek 17-22, sobota i niedziela 10-18
Koszt: 800zł
Warunki udziału: Warsztat ten jest przeznaczony dla osób, które przeszły warsztaty wprowadzenia
Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100zł.
 
PROWADZĄCA:
 
Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
 
Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.
 
Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.
 
Twórcą tej metody jest Anna Brandysiewicz.
 
Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.
 
www.suryaya.com
www.schoolofcreation.pl

 

Opinie:

„Monikę poznałem na koncercie mis tybetańskich. Wtedy dowiedziałem się o jej sesjach i masażach. Sesje z Moniką to przede wszystkim podróż w głąb siebie.Jest to zmiana swoich dotychczasowych błędnych przekonań i proces tworzenia nowych. Dzieje się to dzięki spojrzeniu na nie z zupełnie innej perspektywy. Masaż Lomi lomi w wykonaniu Moniki to zastrzyk nowej energii.

Monika jest zawsze pogodna i uśmiechnięta.Emanuje dobrą energią. Lubi pomagać ludziom w trudnych momentach ich życia i robi to dobrze. Ciągle doskonali swoją wiedzę i umiejętności podróżując po świecie. Polecam spotkanie z Moniką!” Tomasz Majer

Szczegóły

Początek:
11 maja, 2018 @ 5:00 pm
Koniec:
13 maja, 2018 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: