Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Proces tworzenia relacji (1) / LESZNO

15 września, 2017 @ 5:00 pm - 17 września, 2017 @ 6:00 pm

zł800

Podczas warsztatów będziemy tworzyć wizję relacji. Wcale nie oznacza to, że relacji ma nie być w momencie tworzenia wizji. Jest to warsztat dla osób, które zarówno mają partnera jak i przygotowują się do wejścia w relację. Chociaż sobie tego nie uświadamiamy każdą relację tworzymy z jakąś wizją. No właśnie… Tylko czy jest to nasza wizją? Czy spełniamy czyjeś oczekiwania lub kieruje nami nieuświadomiony lęk i strach? A może już któryś raz powtarzamy relację, której nauczyliśmy się od rodziców i jesteśmy w dobrym miejscu by coś zmienić. Pierwszym krokiem do zmiany jest właśnie stworzenie dobrej wizji. I nie chodzi tu o jej wymyślenie, tylko o głębokie zrozumienie co chcemy w naszej relacji stworzyć.

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.

Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.

Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Na tych warsztatach uwaga kierowana jest szczególnie na proces tworzenia relacji. Jest to temat, który towarzyszy każdemu człowiekowi codziennie i przez całe życie. O jego wadze nie trzeba nikogo przekonywać. Warto więc podejść do niego bardziej świadomie – głęboko spojrzeć na swoje potrzeby, rozpoznać własne wzorce tworzenia związków, wyciągnąć wnioski z wcześniejszych doświadczeń, by odkryć, jakie relacje chcemy tworzyć i jak ma wyglądać nasz najważniejszy związek. Te warsztaty w znaczący sposób pomogą Ci uświadomić to sobie.

Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli i słowa oraz wyrobić sobie umiejętność życia nowymi wartościami na co dzień.

W warsztatach mogą brać udział pary lub osoby indywidualnie. Będące w relacji jak i planujące stworzyć nową relację.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia. Jest możliwość również indywidualnego przygotowania się do tego warsztatu.

Zapisy / informacje: Monika 606 906 277

Miejsce: Leszno (dokładny adres po zapisaniu się)

Termin: 15-17 września 2017

Godziny: 17:00-22:00 piątek 10:00-18:00 sobota i niedziela.

Wyżywienie wegetariańskie – koszt w zależności od zamówienia – (zamawiamy lub gotujemy wspólnie).

Grupa liczy ok 10 osób.

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł. Tytuł: 15-17 września 2017.

Udział w warsztatach: 800 zł

Szczegóły

Początek:
15 września, 2017 @ 5:00 pm
Koniec:
17 września, 2017 @ 6:00 pm
Koszt:
zł800
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Leszno
Os. Wieniawa 71 m 8
Leszno, Polska

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator