Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja / Warszawa

17 stycznia, 2017 @ 6:30 pm - 8:30 pm

50zł

Medytacja to podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i prawdy zapisanej w naszym ciele. Ten genialny instrument nosi w sobie niezwykłą mądrość, przechowując pamięć wszystkich przeżyć i stworzonych pod ich wpływem poglądów.

Medytacja jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Na co dzień nie mamy czasu i przestrzeni na to, by wsłuchać się w siebie i sprawdzić dlaczego nie wychodzi nam w życiu to, czego pragniemy. Medytacja jest takim czasem i przestrzenią dla Ciebie. Ja będę Cie aktywnie wspierać by pomóc Ci przetransformować te przekonania, które ograniczają i blokują Cię na Twojej drodze.

Medytacja jest dla osób, które chcą zacząć tworzyć świadomie: relację i pracę zgodnie ze sobą i swoją życiową pasją.

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i znaczące, choć nie zawsze wiemy jak to osiągnąć. Każdy z nas kształtuje swoje przekonania przejmując je od innych lub tworząc samemu. A kiedy my kształtujemy nasze poglądy, one kształtują nasze życie.

Ciało człowieka zaczyna odgrywać coraz większą rolę w rozwoju osobistym i duchowym. O ile umysł lubi zapętlać się w swojej logice o tyle ciało jest autentyczne. Pozwala nam na autentyczny kontakt z prawdą o nas samych. Może być drogowskazem między nami, naszym umysłem a światem zewnętrznym, wspierać w podejmowaniu decyzji, zatrzymywać nas gdy postępujemy wbrew sobie, a także wzmacniać nas gdy idziemy w zgodzie ze sobą przez życie.

Celem spotkań jest zrozumienie jak działa prawo tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu. Spotkania przeznaczone są dla osób poszukujących w swym życiu dobrego zdrowia, obfitości, piękna, miłości w każdym aspekcie życia.

Medytacja pomaga zmienić nasze nawyki. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i jak je zmienić by były z nami spójne. Medytacje i sesje indywidualne pomagają praktykować i wzmacniać nasze nowe zachowania w codziennym życiu.

Medytację prowadzę metodą Procesu Tworzenia. Jest to aktywna praca, transformacja przekonań i wartości, które blokują Cię w codziennym życiu.

Na czym polega medytacja?

Pracujemy w grupie. Medytacja jest prowadzona przez terapeutę w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Medytacja polega najpierw na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach płynących z komórek, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu osoby prowadzącej.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

PROWADZĄCA:

Monika Jakubiak – nauczycielka Procesu Tworzenia, masażystka Lomi Lomi Nui oraz dźwiękiem mis tybetańskich. Z wykształcenia socjolog. Ma za sobą ok. 10 lat doświadczenia pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech i Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze STRESEM. Prowadzi autorskie zajęcia świadomej pracy z ciałem „Radość Ciała” oraz warsztaty „Głęboki Relaks”. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.

TWÓRCA METODY:

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.


KIEDY I GDZIE:

17 stycznia (WTOREK)

Godziny: 18:30 – 20:30

Miejsce: Warszawa, ul. Filtrowa 62 m 40

Zapisy / informacje: Monika 606 906 277

Cena : 50 zł

Spotkania medytacyjne trwają 2 godziny. W medytacji mogą brać udział osoby indywidualne, jak również pary, przyjaciele. To Ty decydujesz jak często chcesz brać udział w medytacjach, nie ma obowiązku uczestniczenia w każdej.

Spotkanie medytacyjne może być – ale nie musi – wstępem warsztatów Procesu Tworzenia.

Opinie:

Monikę poznałem na koncercie mis tybetańskich. Wtedy dowiedziałem się o jej sesjach i masażach. Sesje z Moniką to przede wszystkim podróż w głąb siebie.Jest to zmiana swoich dotychczasowych błędnych przekonań i proces tworzenia nowych. Dzieje się to dzięki spojrzeniu na nie z zupełnie innej perspektywy. Masaż Lomi lomi w wykonaniu Moniki to zastrzyk nowej energii.

Monika jest zawsze pogodna i uśmiechnięta.Emanuje dobrą energią. Lubi pomagać ludziom w trudnych momentach ich życia i robi to dobrze. Ciągle doskonali swoją wiedzę i umiejętności podróżując po świecie. Polecam spotkanie z Moniką!” Tomasz Majer

Sesje z Moniką pomogły mi spojrzeć na ważne w moim życiu kwestie, w których moje podejście do nich bardziej przeszkadzało, niż pomagało. Monika wspierała mnie w moich przygotowaniach sportowych i dzięki naszej wspólnej pracy moje występy na zawodach pozbawione były ogromnej presji, którą sam na siebie nakładałem.Bardzo polecam Monikę, jako cierpliwą i pełną troski osobę z którą można zrozumieć powody, którymi jest się kierowanym w swoim życiu, by uzyskać takie zmiany na jakich nam zależy.” Szymon S.

 

Szczegóły

Data:
17 stycznia, 2017
Godzina:
6:30 pm - 8:30 pm
Koszt:
50zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Filtrowa
Filtrowa 62 m 40
Warszawa,

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator