Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja procesu tworzenia

11 września, 2019 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Jest to medytacja dla osób praktykujących, które brały już udział w rocznej grupie, w warsztatach lub pracują ze mną indywidualnie. Medytacje będą co 2 tygodnie.

?18 września o 17:00- dla osób NOWYCH, początkujących, które chcą poznać metodę lub rozpocząć pracę nad sobą poprzez medytację. Medytacje będą co 2 tygodnie.

koszt: 60 zł pojedyncza medytacja lub 100 zł przy opłacie z góry za cały miesiąc (2 medytacje)

Ilość osób ograniczona. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ? 606 906 277

PROCES TWORZENIA

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

SZKOŁA TWORZENIA

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.
Twórcą metody jest Anna Brandysiewicz.
www.schoolofcreation.com

MEDYTACJA

Medytacja Procesu Tworzenia to uniwersalna, aktywna metoda pracy z ciałem i świadomością, z blokującymi nas poglądami, rozwijająca uważność, zrozumienie i miłość do siebie i świata. Jest to medytacja prowadzona.

W trakcie naszego życia zbieramy doświadczenia, które tworzą nasz obraz świata, nasze symbole i mechanizmy działania. Raz stworzone zapisują się w podświadomości i są automatycznie używane w podobnych sytuacjach. Wiemy o nich dopiero po tym jak już zareagowaliśmy. Wtedy pojawia się pytanie, „dlaczego tak reaguję, zupełnie jak nie ja?”.

Medytacja tą metodą jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i przetransformować je by były z nami spójne.

Na spotkaniu każdy uczestnik pracuje ze swoimi poglądami na życie, pracę zawodową i relacje z ludźmi. Uświadamia sobie te poglądy, które zepchnięte do podświadomości sterują życiem i dają odwrotny efekt do zamierzonego. W ten sposób znajdujemy mechanizm sterujący takim zachowaniem, jego przyczynę, a następnie zamieniamy go na nowy, wspierający nasze działania.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Medytacja jest prowadzona w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

W grupie medytacyjnej mogą brać udział osoby indywidualne, jak również pary, przyjaciele.

PROWADZĄCA:

Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji). Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

Szczegóły

Data:
11 września, 2019
Godzina:
5:00 pm - 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: