Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja Procesu Tworzenia – Warszawa

23 sierpnia, 2018 @ 7:00 pm - 9:00 pm

Medytacja jest uniwersalną metodą pracy z ciałem i świadomością. Jest to praktyczna metoda rozwijająca wrażliwość i uważność. Jest to medytacja prowadzona.

Pomaga utrzymać wewnętrzny balans w codziennych sytuacjach.
Pragniemy by nasze życie było pełne radości i miłości. Na to jakie życie tworzymy mają wpływ nie tylko nasze świadome pragnienia, ale również nieświadome wzorce, przekonania, nawyki, myśli.

Stań się świadomym twórcą swojego życia!

Przyjdź jeśli czujesz potrzebę zrozumienia siebie, innych ludzi oraz różnych życiowych sytuacji, a także potrzebę zmiany swojego życia na takie, które ma lepszą jakość – w którym jest miejsce na zdrowe relacje, miłość, otwarcie, realizację swoich pasji.

KIEDY I GDZIE:
23 sierpnia (czwartek)

Godziny: 19:00-21:00
Miejsce: Warszawa, Dobre Miejsce, ul. Wojska Polskiego 42 (Żoliborz)
Zapisy: Monika 606 906 277 lub monica.jakubiak@gmail.com
Cena: 50 zł

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

PROWADZĄCA:

Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.

http://suryaya.com/medytacja/

Szczegóły

Data:
23 sierpnia, 2018
Godzina:
7:00 pm - 9:00 pm
Kategoria Wydarzenie: