Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja Procesu Tworzenia – OTWARTA!

4 czerwca, 2018 @ 6:00 pm - 9:00 pm

Podróż wgłąb siebie

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i miłości. Na to jakie życie tworzymy mają wpływ nie tylko nasze świadome pragnienia, ale również nieświadome wzorce, przekonania, nawyki, myśli. Czasami zmieniamy pracę, a w nowej – niespodzianka – bardzo podobny szef. Zmieniamy partnera/ partnerkę a wciąż wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas bardzo podobne lub wręcz takie same sytuacje. Chcemy stworzyć udany związek, a ciągle przyciągamy “nie tych” czy “nie te”.

Przyjdź na medytację jeśli czujesz potrzebę zrozumienia siebie, innych ludzi oraz różnych życiowych sytuacji, a także potrzebę zmiany swojego życia na takie, które ma lepszą jakość – w którym jest miejsce na zdrowe relacje, miłość i realizację swoich pasji.

Stań się świadomym twórcą swojego życia.

 

Informacje organizacyjne

Prowadzący : Uwaga! tę medytację wyjątkowo prowadzi twórczyni metody – Anna Brandysiewicz
Miejsce : Królowej Jadwigi 25 m 3
Czas : 3 godziny
Informacje / zapisy : 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com

Koszt : 100 zł 

Ta medytacja jest przeznaczona dla nowych osób, grupa jest otwarta, można się zapisywać.

Terminy najbliższych medytacji dostępne są w kalendarium wydarzeń. Możesz też napisać do mnie lub zadzwonić by zapytać o najbliższy termin.

W medytacji mogą brać udział osoby indywidualne, pary, członkowie rodziny.

Podczas medytacji siedzimy na krzesłach, przydatny jest notatnik i butelka wody.

 

Proces Tworzenia

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

W trakcie naszego życia tworzymy różne przekonania, poglądy i nawyki, które potem wpływają na nasze decyzje i kierują codziennymi wyborami. Te, które budujemy na bazie miłości i prawdy wzmacniają nas, a bazujące na lęku i złości – szkodzą nam. Codzienność, której doświadczamy, jest sumą naszych nagromadzonych doświadczeń.

Jesteś Twórcą swojego życia. Cokolwiek robisz – czy to będą projekty dotyczące związków, rodziny, zdrowia, pracy czy biznesu – jest to proces twórczy, który podlega określonym zasadom. W każdym tworzeniu istnieje proces, struktura, przyczyna i skutek.

Często nasze tworzenie jest nieświadome i przez to zamiast oczekiwanego efektu, rezultatem jest niespodzianka. Ograniczające nas schematy myślowe utrudniają tworzenie wpływając podświadomie na motywacje i intencje, z jakimi realizujemy projekty. Wiele takich schematów, które nami kierują, zostało dawno przez nas zapomnianych, doświadczamy ich rezultatów i nie pamiętamy dlaczego. By je zmienić, trzeba sięgnąć do podświadomości.

Schematy te w formie nawyków i przekonań powstają w wyniku naszych dotychczasowych życiowych doświadczeń. Jeśli jako dziecko zostaliśmy wyśmiani podczas publicznego występu prawdopodobnie w dorosłym życiu będziemy się bać wyjść przed publikę w lęku, że ktoś nas negatywnie oceni. Taki lęk działa jak autopilot.

Podczas nauki Procesu Tworzenia nabieramy zrozumienia: dlaczego w naszym życiu wydarzają się konkretne sytuacje, dlaczego trafiamy ciągle na podobnych ludzi, dlaczego uderzamy głową w mur, ciągle tkwimy w tym samym miejscu i nie możemy zrobić kolejnego kroku w relacji czy też w biznesie…

Proces Tworzenia uczy jak świadomie tworzyć relacje w życiu osobistym, zawodowym i projekty biznesowe. Pomaga poradzić sobie z trudnymi emocjami, natłokiem myśli czy bólem i umożliwia odnalezienie swojej ścieżki w życiu, tworzenie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, czy projektu biznesowego wypływającego z pasji do tego co się kocha robić.

 

Szkoła Tworzenia

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną. Szkoła powstała w Kaliforni w 2004r., w Polsce działa od 2011r. Medytacje i warsztaty odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski.

Twórcą metody jest Anna Brandysiewicz.

www.schoolofcreation.com

 

Medytacja

Medytacja Procesu Tworzenia jest medytacją prowadzoną. Jest to uniwersalna, aktywna metoda pracy z ciałem i świadomością, z blokującymi nas przekonaniami, rozwijająca uważność, zrozumienie i miłość do siebie i świata.

W trakcie naszego życia zbieramy doświadczenia, które tworzą nasz obraz świata, nasze symbole i mechanizmy działania. Raz stworzone zapisują się w podświadomości i są automatycznie używane w podobnych sytuacjach. Wiemy o nich dopiero po tym jak już zareagowaliśmy. Wtedy pojawia się pytanie, „dlaczego tak reaguję, zupełnie jak nie ja?”.

Medytacja tą metodą jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i przetransformować je by były z nami spójne.

Podczas medytacji nawiązujemy bezpośredni kontakt z naszym ciałem i uświadamiamy sobie prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości fizycznych, zaburzeń emocjonalnych lub trudnych relacji z innymi ludźmi. Świadoma praca z naszymi utrwalonymi przekonaniami przyczynia się do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i regeneracji organizmu.

Medytacja polega na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach związanych z tymi odczuciami, a następnie na zmianie przekonań przy wsparciu osoby prowadzącej, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekać od nich lub próbować „poradzić sobie”. Na spotkaniu każdy uczestnik pracuje ze swoimi poglądami na życie, pracę zawodową i relacje z ludźmi. Uświadamia sobie te poglądy, które zepchnięte do podświadomości sterują życiem i dają odwrotny efekt do zamierzonego. W ten sposób znajdujemy mechanizm sterujący takim zachowaniem, jego przyczynę, a następnie zamieniamy go na nowy, wspierający nasze działania.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Medytacja prowadzona jest w kameralnej grupie, w ciepłej atmosferze wzajemnej uważności, zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Dla osób, które pierwszy raz biorą udział w medytacji tą metodą, spotkanie rozpoczyna się od krótkiego wstępu i omówienia techniki i zasad.

 

Prowadząca

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Książka Ani jest do nabycia wysyłkowo.

 

Regularne medytacje w Lesznie prowadzi:

Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.

 

Spotkanie medytacyjne może być – ale nie musi – wstępem do nauki Procesu Tworzenia.

Szczegóły

Data:
4 czerwca, 2018
Godzina:
6:00 pm - 9:00 pm
Kategoria Wydarzenie: