Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja procesu tworzenia – nowa grupa

18 września, 2019 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Jest to medytacja dla osób NOWYCH, początkujących, które chcą poznać metodę lub rozpocząć pracę nad sobą poprzez medytację. Medytacje będą co 2 tygodnie.

Będziemy docelowo pracować w grupie zamkniętej.

koszt: 60 zł pojedyncza medytacja lub 100 zł przy opłacie z góry za cały miesiąc (2 medytacje)

miejsce: ul. Królowej Jadwigi 25/3

Ilość osób ograniczona. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ? 606 906 277

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i miłości. Na to jakie życie tworzymy mają wpływ nie tylko nasze świadome pragnienia, ale również nieświadome wzorce, przekonania, nawyki, myśli. Czasami zmieniamy pracę, a w nowej – niespodzianka – bardzo podobny szef. Zmieniamy partnera/ partnerkę a wciąż wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas bardzo podobne lub wręcz takie same sytuacje. Chcemy stworzyć udany związek, a ciągle przyciągamy “nie tych” czy “nie te”.

Przyjdź na medytację jeśli czujesz potrzebę zrozumienia siebie, innych ludzi oraz różnych życiowych sytuacji, a także potrzebę zmiany swojego życia na takie, które ma lepszą jakość – w którym jest miejsce na zdrowe relacje, miłość i realizację swoich pasji.

Stań się świadomym twórcą swojego życia.

Spotkania będą ok. 2 razy w miesiącu (z przerwami na wakacje i ferie) przez cały rok. Po roku razem postanowimy co dalej 🙂
Grupa liczyć będzie ok. 10 osób i zostanie zamknięta w momencie gdy zbierze się taka ilość chętnych. Tak więc szerzcie wieści i zapraszajcie osoby, które czujecie, że byłyby zainteresowane.

– Regularne spotkania w stałym gronie pozwolą na głębszą pracę i jeszcze bardziej komfortowe warunki rozwoju. Otwierając się na taką pracę otrzymasz wsparcie i siłę, jaką daje grupa. Towarzyszyć Ci będą osoby takie same jak Ty, poszukujące w życiu zrozumienia, miłości, zdrowia i obfitości.

– Medytacje będą poświęcone różnym aspektom życia i tworzenia: relacji z partnerem, bliskimi, rodzicami, kolegami w pracy, klientami. Pomogą Ci zrozumieć co w danym obszarze życia hamuje i blokuje Ciebie.

– Niezwykle cennym aspektem pracy w grupie jest to, że samemu czasem nie dostrzega się zmian jakie w nas zachodzą. W grupie będziesz mieć świadków Twojej transformacji.

PROCES TWORZENIA

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu, stworzenie relacji opartej na zaufaniu i miłości, jak również rozpoczęcie projektu biznesowego, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

SZKOŁA TWORZENIA

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.
Twórcą metody jest Anna Brandysiewicz.
www.schoolofcreation.com

MEDYTACJA

Medytacja Procesu Tworzenia to uniwersalna, aktywna metoda pracy z ciałem i świadomością, z blokującymi nas poglądami, rozwijająca uważność, zrozumienie i miłość do siebie i świata. Jest to medytacja prowadzona.

W trakcie naszego życia zbieramy doświadczenia, które tworzą nasz obraz świata, nasze symbole i mechanizmy działania. Raz stworzone zapisują się w podświadomości i są automatycznie używane w podobnych sytuacjach. Wiemy o nich dopiero po tym jak już zareagowaliśmy. Wtedy pojawia się pytanie, „dlaczego tak reaguję, zupełnie jak nie ja?”.

Medytacja tą metodą jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i przetransformować je by były z nami spójne.

Na spotkaniu każdy uczestnik pracuje ze swoimi poglądami na życie, pracę zawodową i relacje z ludźmi. Uświadamia sobie te poglądy, które zepchnięte do podświadomości sterują życiem i dają odwrotny efekt do zamierzonego. W ten sposób znajdujemy mechanizm sterujący takim zachowaniem, jego przyczynę, a następnie zamieniamy go na nowy, wspierający nasze działania.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Medytacja jest prowadzona w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

W grupie medytacyjnej mogą brać udział osoby indywidualne, jak również pary, przyjaciele.

PROWADZĄCA:

Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji). Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia. www.suryaya.com

OPINIE UCZESTNIKÓW:

„Medytacja była słowem kluczem, które wskazało mi drogę do Moniki.
Okazało się, że medytacja procesu tworzenia jest czymś innym niż początkowo myślałam.
Na pierwszym spotkaniu, nawet trudno mi było powiedzieć coś o sobie. Ja taki trochę introwertyk, w wewnętrznym chaosie, miałam otworzyć swoje wnętrze przed innymi a właściwie przed sobą.
Nic bardziej mylnego, po pierwszym spotkaniu, nie mogłam doczekać się następnego. I nie dlatego że było fajnie. Nie, zdecydowanie, było mi trudno. Ale poczułam że muszę, chcę, otworzyć tę swoją wewnętrzną puszkę Pandory!
Każde spotkanie jest inne. Jest śmiech i płacz. Płacz i śmiech ?
Najważniejsze, że teraz już tęsknię za ludźmi których poznałam na medytacji, bo na stałe zagościli w moim sercu. Jesteśmy jak muszkieterowie. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi ale ci co mają zostać, trwają.
Polubiłam też odkrywanie i odnajdywanie siebie. Bo kiedy pozbywam się resztek z przeszłości, które tkwią w nas bardzo głęboko i rzucają cień na nasze życie.
Otwieram się na świat, innych ludzi i zaczynam widzieć swoją drogę. Drogę do której kluczem jest miłość!” Arleta

więcej opinii: http://suryaya.com/opinie/

Szczegóły

Data:
18 września, 2019
Godzina:
5:00 pm - 7:00 pm
Kategoria Wydarzenie: