Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja Procesu Tworzenia gr 2 Leszno

17 kwietnia, 2019 @ 8:00 am - 5:00 pm

Medytacja jest uniwersalną metodą pracy z ciałem i świadomością. Jest to praktyczna metoda rozwijająca wrażliwość i uważność.
Pomaga utrzymać wewnętrzny balans w codziennych sytuacjach.

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i miłości. Na to jakie życie tworzymy mają wpływ nie tylko nasze świadome pragnienia, ale również nieświadome wzorce, przekonania, nawyki, myśli.

Stań się świadomym twórcą swojego życia!

Przyjdź jeśli czujesz potrzebę zrozumienia siebie, innych ludzi oraz różnych życiowych sytuacji, a także potrzebę zmiany swojego życia na takie, które ma lepszą jakość – w którym jest miejsce na zdrowe relacje, miłość, otwarcie, realizację swoich pasji.

Informacje organizacyjne:

Godziny: 19:00-21:00
Miejsce: Leszno, Os. Wieniawa 71 m 8
Zapisy: medytacja zamknięta, gr 2
Cena: 50 zł

UWAGA! Mamy małe dziecko, więc medytacja będzie w towarzystwie dwumiesięcznego bobasa 🙂

Jest to medytacja dla osób nowych, otwarta. Ograniczona liczba miejsc. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, smsem.

Medytacja

Medytacja Procesu Tworzenia jest medytacją prowadzoną*. Jest to uniwersalna, aktywna metoda pracy z ciałem i świadomością, z blokującymi nas przekonaniami, rozwijająca uważność, zrozumienie i miłość do siebie i świata.

Medytacja pomaga zrozumieć, gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania, nawyki i zmienić je na takie, które będą z nami spójne.

Podczas medytacji nawiązujemy bezpośredni kontakt z naszym ciałem i uświadamiamy sobie prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości fizycznych, zaburzeń emocjonalnych lub trudnych relacji z innymi ludźmi. Świadoma praca z naszymi utrwalonymi przekonaniami przyczynia się do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i regeneracji organizmu.

Medytacja polega na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach związanych z tymi odczuciami, a następnie na zmianie przekonań przy wsparciu osoby prowadzącej, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekać od nich lub próbować „poradzić sobie”.
Medytacja prowadzona jest w kameralnej grupie, w ciepłej atmosferze wzajemnej uważności.

* Medytacja prowadzona to znaczy, że prowadzący zadaje pytania, na które każdy z uczestników szuka w sobie odpowiedzi i zrozumienia. Następnie rozmawiamy o tym wspólnie.

Proces Tworzenia

Proces Tworzenia jest to głęboko transformująca metoda pracy pozwalająca na poradzenie sobie z zalewającymi nas emocjami, chaosem myśli, wyjście z okresu pustki, niejasności, bólu czy straty i na odnalezienie swojej prawdziwej misji w życiu. Proces Tworzenia uczy jak świadomie tworzyć relacje w życiu osobistym, zawodowym i projekty biznesowe. Pomaga odnaleźć ścieżkę w życiu, tworzyć relację opartą na zaufaniu i zrozumieniu, czy projekt biznesowy, który będzie Twoją prawdziwą pasją.

W trakcie naszego życia tworzymy różne przekonania, poglądy i nawyki, które potem wpływają na nasze decyzje i kierują codziennymi wyborami. Te, które budujemy na bazie miłości i prawdy wzmacniają nas, a bazujące na lęku i złości – szkodzą nam. Codzienność, której doświadczamy, jest sumą naszych nagromadzonych doświadczeń.

Jesteś Twórcą swojego życia. Cokolwiek robisz – czy to będą projekty dotyczące związków, rodziny, zdrowia, pracy czy biznesu – jest to proces twórczy, który podlega określonym zasadom.

Często nasze tworzenie jest nieświadome i przez to zamiast oczekiwanego efektu, rezultatem jest niespodzianka. Ograniczające nas schematy myślowe utrudniają tworzenie wpływając podświadomie na motywacje i intencje, z jakimi realizujemy projekty. Wiele takich schematów, które nami kierują, zostało dawno przez nas zapomnianych, doświadczamy ich rezultatów i nie pamiętamy dlaczego. By je zmienić, trzeba sięgnąć do podświadomości.

Schematy te w formie nawyków i przekonań powstają w wyniku naszych dotychczasowych życiowych doświadczeń. Jeśli jako dziecko zostaliśmy wyśmiani podczas publicznego występu prawdopodobnie w dorosłym życiu będziemy się bać wyjść przed publikę w lęku, że ktoś nas negatywnie oceni. Taki lęk działa jak autopilot.

Podczas nauki Procesu Tworzenia nabieramy zrozumienia: dlaczego w naszym życiu wydarzają się konkretne sytuacje, dlaczego trafiamy ciągle na podobnych ludzi, dlaczego uderzamy głową w mur, ciągle tkwimy w tym samym miejscu i nie możemy zrobić kolejnego kroku w relacji czy też w biznesie…

Prowadząca:

Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji) oraz masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich): w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Kocham podróże, jogę i ludzi. I naprawdę kocham moją pracę.
W mojej pracy łączę metody wspierające rozwój w ujęciu holistycznym, na trzech poziomach egzystencji: ciała, umysłu i duszy. Dzięki mojej własnej transformacji rozumiem drogę, która jest przed Tobą i gotowa jestem Ci w niej towarzyszyć.
Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
Będę Ci towarzyszyć i wspierać na drodze odkrywania tego, kim naprawdę jesteś i co chcesz stworzyć. Pomogę Ci zrozumieć doświadczenia i emocje, które zatrzymały Cię w rozwoju, zamknęły na radość i ciekawość codziennego przeżywania. Pomogę wydobyć potencjał, który tkwi w Tobie.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.

www.suryaya.com
FB: SuryayaSzkolaTworzenia

Twórca metody:

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

Szkoła Tworzenia:

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną. Szkoła powstała w Kaliforni w 2004r., w Polsce działa od 2011r. Medytacje i warsztaty odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski.

Szczegóły

Data:
17 kwietnia, 2019
Godzina:
8:00 am - 5:00 pm
Kategoria Wydarzenie: