Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja noworoczna

30 grudnia, 2016 @ 4:00 pm - 8:00 pm

zł100

Zapraszam serdecznie na medytację noworoczną w piątek 30 grudnia na godzinę 16:00.

Medytacja będzie trwała 4 godzinki, kosztuje 100 zł.

Pomedytujemy nad poczuciem swojego kierunku i naszą wizją w 2017 roku, integracją doświadczeń z 2016 roku oraz otoczeniem troską i opieką naszych kroczków w nowym roku i stworzeniem szkicu opisu naszego kierunku w 2017 roku.

Adres: Warszawa, ul. Filtrowa 62 m 40.

Przynieście coś do schrupania, to po medytacji zjemy wspólnie kolację 🙂
Monika 606 906 277

Medytacja pomaga zmienić nasze nawyki. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i jak je zmienić by były z nami spójne. Medytacje i sesje indywidualne pomagają praktykować i wzmacniać nasze nowe zachowania w codziennym życiu.

Medytację prowadzę metodą Procesu Tworzenia. Jest to aktywna praca, transformacja przekonań i wartości, które blokują Cię w codziennym życiu.

Medytacja to podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i prawdy zapisanej w naszym ciele. Ten genialny instrument nosi w sobie niezwykłą mądrość, przechowując pamięć wszystkich przeżyć i stworzonych pod ich wpływem poglądów.

Podczas medytacji poznasz sposoby komunikacji z podświadomością poprzez odczytywanie subtelnych sygnałów pojawiających się w różnych obszarach ciała. Wyczuwane w ciele miejsca napięcia, wskazują na istnienie konkretnych problemów i sytuacji, zaburzających spokój naszego życia. U podłoża tych napięć kryją się zapisane w podświadomości poglądy, które powstały w przeszłości i teraz w ukryty sposób kierują naszym życiem.

Jeżeli te poglądy nie są współbrzmiące z Uniwersalną Prawdą (uniwersalnymi wartościami), powodują w naszym życiu ból i cierpienie. W wielu przypadkach są także przyczyną chorób.

Dotarcie do tych treści zapisanych w podświadomości i uświadomienie sobie ich związku z aktualnymi problemami naszego życia otwiera drogę do uzdrowienia. Zrozumienie mechanizmu powstania ograniczającego nas przekonania prowadzi do decyzji o zastąpieniu go nowym poglądem i wprowadzeniu go w życie. Jest to głębokie, emocjonalne i przynoszące ukojenie odczucie, które od razu znajduje odzwierciedlenie w pozytywnej zmianie naszego życia.


Na czym polega medytacja?

Pracujemy w grupie. Medytacja jest prowadzona przez terapeutę w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Medytacja polega najpierw na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach płynących z komórek, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu osoby prowadzącej.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

 

Szczegóły

Data:
30 grudnia, 2016
Godzina:
4:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
zł100
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Filtrowa
Filtrowa 62 m 40
Warszawa,

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator