Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja metodą Procesu Tworzenia / Poznań

21 maja, 2017 @ 6:30 pm - 8:30 pm

zł50

KIEDY I GDZIE:

21 maja (NIEDZIELA)

godz.: 18:30 – 20:30

Miejsce: ul. Hoża 3 (Spa Harmonia), wejście od tyłu budynku
Zapisy / informacje: Monika 606 906 277 lub monica.jakubiak@gmail.com

Po co medytować?
1. By uspokoić umysł i ogarnąć mętlik w głowie
2. By odnaleźć wewnętrzny spokój i zrozumieć swoje prawdziwe potrzeby
3. By utrzymać wewnętrzny balans w codziennych sytuacjach

Pragniemy by nasze życie było pełne radości i znaczące, choć nie zawsze wiemy jak to osiągnąć. Każdy z nas kształtuje swoje przekonania przejmując je od innych lub tworząc samemu. A kiedy
my kształtujemy nasze poglądy, one kształtują nasze życie. Medytacja pomaga zmienić nasze nawyki (myśli, emocje i zachowania).

Medytacja to podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i prawdy zapisanej w naszym ciele.
Medytacja tą metodą jest aktywną formą pracy nad blokującymi nas przekonaniami. Pomaga zrozumieć gdzie nasze ciało zapamiętało szkodliwe przekonania i przetransformować je by były z nami spójne. Podczas medytacji nawiązujemy bezpośredni kontakt z naszym ciałem i otrzymujemy wskazówki uświadamiające nam prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości fizycznych, zaburzeń emocjonalnych lub trudnych relacji z innymi ludźmi. Powtarzane cyklicznie, przyczyniają się do osiągnięcia harmonii wewnętrznej i regeneracji organizmu.

Na co dzień nie mamy czasu i przestrzeni na to, by wsłuchać się w siebie i sprawdzić dlaczego nie wychodzi nam w życiu to, czego pragniemy. Medytacja jest takim czasem i przestrzenią dla Ciebie.

Ciało człowieka zaczyna odgrywać coraz większą rolę w rozwoju osobistym i duchowym. O ile umysł lubi zapętlać się w swojej logice o tyle ciało jest autentyczne. Pozwala nam na autentyczny kontakt z prawdą o nas samych. Będziemy uczyć się jak korzystać z niego jak z barometru, drogowskazu, który może nas wspierać w podejmowaniu codziennych decyzji.

Na czym polega medytacja?

Medytacja polega najpierw na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach związanych z tymi odczuciami, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu osoby prowadzącej.

Praca tą metodą umożliwia twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby „poradzenia sobie”.

Pracujemy w grupie. Medytacja jest prowadzona w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Towarzyszenie innym w ich procesie daje większe zrozumienie problemu i pozwala szybciej przetransformować osobiste blokady. A z drugiej strony wsparcie grupy przynosi ogromną siłę w pokonywaniu swoich własnych ograniczeń.

Dla osób, które pierwszy raz biorą udział w medytacji tą metodą, spotkanie rozpoczyna się od krótkiego wstępu i omówienia techniki i zasad.

 

PROWADZĄCA:

Monika Jakubiak nauczycielka Procesu Tworzenia (terapeutka i nauczycielka medytacji), masażystka Lomi Lomi Nui oraz masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Ma za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie (w tym na stanowiskach menadżerskich), w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania podróżniczka. Poszukuje prostych, skutecznych metod utrzymania i powrotu do zdrowia i poradzenia sobie ze stresem. Pomaga innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje z osobami pragnącymi stworzyć relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wspiera klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i spełnienie.

TWÓRCA METODY:

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

W medytacji mogą brać udział osoby indywidualne, jak również pary, przyjaciele. To Ty decydujesz jak często chcesz brać udział w medytacjach, nie ma obowiązku uczestniczenia w każdej.

Szczegóły

Data:
21 maja, 2017
Godzina:
6:30 pm - 8:30 pm
Koszt:
zł50
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Harmonia SPA
ul. Hoża 3
Poznań, Polska

Organizator

suryaya.com
Telefon:
606 906 277
Zobacz witrynę: Organizator