Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat – Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją

20 stycznia, 2018 @ 10:00 am - 21 stycznia, 2018 @ 6:00 pm

800zł

„JAK TWORZYĆ PROJEKTY, BIZNES, PRACĘ ZAWODOWĄ z PASJĄ” cz. 1

WARSZAWA

Data: 20-21 stycznia 2018 (sobota – niedziela)

Godz.: 10:00-18:00

Prowadzący: Monika Jakubiak

Warsztat przeznaczony dla osób, które:

  • rozpoczynają swój własny biznes i chciałyby stworzyć go od początku do końca świadomie
  • poszukują siebie i tego co chcą tworzyć (swojej pasji)
  • już prowadzą własną działalność i zamierzają ją i siebie rozwijać
  • pragną rozwijać swoje umiejętności liderskie

O warsztacie i Procesie Tworzenia słów kilka

Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie rodzinne, czy tworzysz międzynarodową sieć dystrybucji pasty do zębów – wszystko co tworzysz w swoim życiu podlega pewnym prawidłowościom. Dobrze jest mieć świadomość od czego zacząć i przez jakie etapy poprowadzić projekt.

 

Często nasze tworzenie jest nieświadome, czego rezultatem są niespodzianki, dalekie od planowanych efektów. Ograniczające nas schematy myślowe (powstałe w wyniku dotychczasowych życiowych doświadczeń) utrudniają tworzenie, wpływając podświadomie na motywacje i intencje, z jakimi realizujemy projekty.

Kiedy Twoje działania warunkują przekonania:

“nigdy nie dość”, “silniejszy zawsze wygrywa”, “ktoś traci, by ktoś mógł wygrać”,

“w biznesie trzeba kombinować, aby osiągnąć sukces”, “z tego, co kocham nie będzie pieniędzy”, “w pracy trzeba się narobić, aby zarobić”, wówczas Twój projekt może nie mieć wystarczająco energii na to, by przetrwać, a Ty możesz odczuwać zmęczenie i narastającą frustrację.

Motywacja, która nami kieruje, decyduje o efekcie końcowym oraz ilości energii (również w formie czasu i pieniędzy), którą inwestujemy, by projekt się rozwijał.
Kiedy zaczynamy od: bujania w obłokach, chęci zaimponowania innym, poczucia braku (przede wszystkim finansowego) lub chęci władzy, wtedy w takim projekcie brakuje pasji i może on nas dużo kosztować.

Projekt tworzony świadomie zaczyna się od pasji i zrozumienia potrzeb – zarówno Twoich jako Twórcy, jak i Odbiorców, dla których ten projekt tworzysz. Właśnie z tego rodzi się wizja czyli kierunek działania. Jeśli projekt odpowiada na prawdziwe potrzeby i wypływa z prawdziwej pasji, ma siłę i energię przetrwać. Osoby, które kochają to, co robią nie mają poczucia, że praca ich cokolwiek “kosztuje”. Określić swój kierunek i naprawdę stworzyć wizję, można jedynie docierając do prawdziwej pasji. By do niej dotrzeć trzeba zobaczyć jakie przekonania i stereotypy świadomie i podświadomie wpływają na Twoją motywację i działanie.

Znajomość etapów procesu tworzenia jest pomocna we wszystkich dziedzinach życia, w tym także w kreowaniu i we wdrażaniu własnego projektu biznesowego, niezależnie od jego skali.

Jeśli zarządzasz projektem, który utknął na jakimś etapie, np.:
czujesz, że zespołowi przestało się chcieć pracować, z trudnością znajdujesz nowych klientów, nie potrafisz zdobyć wystarczających zasobów do wdrożenia projektu lub zaczyna Ci brakować środków na utrzymanie bieżącej działalności, ucząc się Procesu Tworzenia odnajdziesz etap, na którym projekt się zatrzymał oraz poznasz sposób, jak przeprowadzić go na kolejny. Czasami trzeba cofnąć się do początku i sprawdzić, co nie zadziałało, czego zabrakło w wizji, odnaleźć pasję i ruszyć z miejsca.

Celem cyklu warsztatów jest zrozumienie poszczególnych etapów Procesu Tworzenia, szczególnie w obszarze Twojego biznesu. Nauczysz się świadomie tworzyć i rozwijać to, czego pragniesz, bez konieczności uciekania się do walki o klienta czy budowania kosztownych strategii marketingu i sprzedaży Twojej usługi.

Podczas tego warsztatu przejdziemy przez pierwsze dwa etapy (z dziesięciu) Procesu Tworzenia. Kolejny warsztat poświęcony będzie przyjrzeniu się wszystkim ukrytym mechanizmom (wzorcom) działania w Twoim projekcie i stworzeniu nowych (etap trzeci Procesu Tworzenia). Następne kroki uzależnione są od tego, w jakim tempie będzie rozwijał się Twój projekt i na jakim etapie będziesz potrzebować zrozumienia i narzędzi, by zrobić kolejny krok.

Ramowy program warsztatu:

„JAK TWORZYĆ PROJEKTY, BIZNES, PRACĘ ZAWODOWĄ z PASJĄ” cz. 1

dotyczyć będzie wyklarowania i dopracowania wizji Twojego projektu zawodowego z uwzględnieniem Twoich preferencji, jak i potrzeb klienta/rynku.

  1. Dostrojenie do Świadomości początku Tworzenia, przetworzenie bloków w tym zakresie
  2. Tworzenie prototypu wizji projektu
  3. Zebranie naszych doświadczeń:
  4. To co już wiemy i umiemy w zakresie naszego projektu
  5. Nieprzyjemne doświadczenia oraz zrozumienie ich podłoża i mądrości z nich płynącej.

Kolejne warsztaty:

Cz. 2 – Tworzenie opisu przedsięwzięcia.

Cz. 3 – Jak zainspirować innych i pozyskać ich wsparcie dla naszego przedsięwzięcia.

Cz. 4 – Jak stworzyć optymalny harmonogram współpracy osób zaangażowanych w nasze przedsięwzięcie. Czego uczą nas kryzysowe sytuacje.

Informacje organizacyjne:

Organizator / Zapisy: Marta Duczman tel. 790 471 893 mail: m.duczman@gmail.com

Prowadzący: Monika Jakubiak

Miejsce: Pawińskiego 28 m 86, Warszawa – Ochota

Termin: 20-21 stycznia 2018 (sobota – niedziela) godz. 10:00-18:00

Koszt: 800zł

Warunki udziału: Warsztat ten jest przeznaczony dla osób, które przeszły warsztaty “Wprowadzenia do Procesu Tworzenia”. Jeśli nie brałeś w nich udziału skontaktuj się z nami.

PROWADZĄCA:

Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.

Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.

 

Twórcą tej metody jest Anna Brandysiewicz.

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

 

www.schoolofcreation.pl

Szczegóły

Początek:
20 stycznia, 2018 @ 10:00 am
Koniec:
21 stycznia, 2018 @ 6:00 pm
Koszt:
800zł
Kategoria Wydarzenie: