Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa – „Jak tworzyć projekty, biznes, pracę zawodową z pasją” cz. 3 (warsztat medytacyjny)

7 kwietnia, 2018 @ 10:00 am - 8 kwietnia, 2018 @ 6:00 pm

„JAK TWORZYĆ PROJEKTY, BIZNES, PRACĘ ZAWODOWĄ z PASJĄ” cz. 3
Jak zainspirować innych (partnerów, klientów, współtwórców) i pozyskać ich wsparcie dla naszego przedsięwzięcia.
 
WARSZAWA
Data: 7-8 kwietnia 2018 (sobota – niedziela)
Godz.: 10:00-18:00
Prowadząca: Monika Jakubiak
 
Warsztat przeznaczony dla osób, które:
rozpoczynają swój własny biznes i chciałyby stworzyć go od początku do końca świadomie
poszukują siebie i tego co chcą tworzyć (swojej pasji)
już prowadzą własną działalność i zamierzają ją i siebie rozwijać
pragną rozwijać swoje umiejętności liderskie
 
ZAPRASZAM OSOBY, KTÓRE SĄ PO WARSZTATACH cz.2 (mają stworzoną wizję i opis)
 
O warsztacie i Procesie Tworzenia słów kilka
 
Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie rodzinne, czy tworzysz międzynarodową sieć dystrybucji pasty do zębów – wszystko co tworzysz w swoim życiu podlega pewnym prawidłowościom. Dobrze jest mieć świadomość od czego zacząć i przez jakie etapy poprowadzić projekt.
 
Często nasze tworzenie jest nieświadome, czego rezultatem są niespodzianki, dalekie od planowanych efektów. Ograniczające nas schematy myślowe (powstałe w wyniku dotychczasowych życiowych doświadczeń) utrudniają tworzenie, wpływając podświadomie na motywacje i intencje, z jakimi realizujemy projekty.
 
Kiedy Twoje działania warunkują przekonania:
“nigdy nie dość”, “silniejszy zawsze wygrywa”, “ktoś traci, by ktoś mógł wygrać”, “w biznesie trzeba kombinować, aby osiągnąć sukces”, “z tego, co kocham nie będzie pieniędzy”, “w pracy trzeba się narobić, aby zarobić”, wówczas Twój projekt może nie mieć wystarczająco energii na to, by przetrwać, a Ty możesz odczuwać zmęczenie i narastającą frustrację.
 
Motywacja, która nami kieruje, decyduje o efekcie końcowym oraz ilości energii (również w formie czasu i pieniędzy), którą inwestujemy, by projekt się rozwijał.
Kiedy zaczynamy od: bujania w obłokach, chęci zaimponowania innym, poczucia braku (przede wszystkim finansowego) lub chęci władzy, wtedy w takim projekcie brakuje pasji i może on nas dużo kosztować.
 
Projekt tworzony świadomie zaczyna się od pasji i zrozumienia potrzeb – zarówno Twoich jako Twórcy, jak i Odbiorców, dla których ten projekt tworzysz. Właśnie z tego rodzi się wizja czyli kierunek działania. Jeśli projekt odpowiada na prawdziwe potrzeby i wypływa z prawdziwej pasji, ma siłę i energię przetrwać. Osoby, które kochają to, co robią nie mają poczucia, że praca ich cokolwiek “kosztuje”. Określić swój kierunek i naprawdę stworzyć wizję, można jedynie docierając do prawdziwej pasji. By do niej dotrzeć trzeba zobaczyć jakie przekonania i stereotypy świadomie i podświadomie wpływają na Twoją motywację i działanie.
 
Znajomość etapów procesu tworzenia jest pomocna we wszystkich dziedzinach życia, w tym także w kreowaniu i we wdrażaniu własnego projektu biznesowego, niezależnie od jego skali.
 
Jeśli zarządzasz projektem, który utknął na jakimś etapie, np.:
czujesz, że zespołowi przestało się chcieć pracować, z trudnością znajdujesz nowych klientów, nie potrafisz zdobyć wystarczających zasobów do wdrożenia projektu lub zaczyna Ci brakować środków na utrzymanie bieżącej działalności, ucząc się Procesu Tworzenia odnajdziesz etap, na którym projekt się zatrzymał oraz poznasz sposób, jak przeprowadzić go na kolejny. Czasami trzeba cofnąć się do początku i sprawdzić, co nie zadziałało, czego zabrakło w wizji, odnaleźć pasję i ruszyć z miejsca.
 
Celem cyklu warsztatów jest zrozumienie poszczególnych etapów Procesu Tworzenia, szczególnie w obszarze Twojego biznesu. Nauczysz się świadomie tworzyć i rozwijać to, czego pragniesz, bez konieczności uciekania się do walki o klienta czy budowania kosztownych strategii marketingu i sprzedaży Twojej usługi.
 
Podczas tego warsztatu przejdziemy przez cztery etapy (z dziesięciu) Procesu Tworzenia. Kolejny warsztat poświęcony będzie tworzeniu harmonogramu naszego projektu (etap piąty Procesu Tworzenia). Następne kroki uzależnione są od tego, w jakim tempie będzie rozwijał się Twój projekt i na jakim etapie będziesz potrzebować zrozumienia i narzędzi, by zrobić kolejny krok.
 
Ramowy program warsztatu:
 
„JAK TWORZYĆ PROJEKTY, BIZNES, PRACĘ ZAWODOWĄ z PASJĄ” cz. 3
 
dotyczyć będzie inspirowania klientów (wewnętrznych i zewnętrznych), inwestorów, do naszego projektu biznesowego.
Jak wyjść z moim projektem na zewnątrz?
 
1. Dookreślenie wizji projektu
2. Dookreślenie opisu projektu
3. Jak zainspirować innych i pozyskać ich wsparcie dla naszego przedsięwzięcia.
 
Kolejne warsztaty:
Cz. 4 – Jak stworzyć optymalny harmonogram współpracy osób zaangażowanych w nasze przedsięwzięcie. Czego uczą nas kryzysowe sytuacje.
 
Informacje organizacyjne:
Prowadząca: Monika Jakubiak 606906277 monica.jakubiak@gmail.com
Miejsce: Warszawa
Termin: 7-8 kwietnia 2018 (sobota – niedziela)
godz. 10:00-18:00
Koszt: 800zł
Warunki udziału: Warsztat ten jest przeznaczony dla osób, które przeszły warsztaty “Jak tworzyć projekty… cz.2″
Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100zł.
 
PROWADZĄCA:
 
Monika Jakubiak – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.
 
Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.
 
Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.
 
Twórcą tej metody jest Anna Brandysiewicz.
 
Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.
 
www.suryaya.com
www.schoolofcreation.pl

Szczegóły

Początek:
7 kwietnia, 2018 @ 10:00 am
Koniec:
8 kwietnia, 2018 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: