Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Budowanie relacji (2) – opis i metody – warsztat medytacyjny

21 września, 2018 @ 4:00 pm - 23 września, 2018 @ 6:00 pm

Jest to warsztat dla osób, które mają już wizję swojej relacji, czyli rozumieją co świadomie chcieliby stworzyć i potrzebują teraz opisać metody, procedury czyli stworzyć opis relacji. Opis relacji jest panaceum na lęk i na sytuacje trudne, gdyż za trudną sytuacją bardzo często stoi właśnie brak metod. Np. partner przychodzi zły z pracy i my nie mamy metod, które działają. Jak nie ma metod to najczęściej zaczyna się kłótnia lub poczucie winy… Ten schemat można zatrzymać ustalając co robimy w tej sytuacji. Będziemy pracować z energią matki, czyli opiekuńczą świadomością, by stworzyć nam i naszej relacji warunki do rozwoju, ale również by nauczyć się przyjmować pomoc i wsparcie.

Chociaż sobie tego nie uświadamiamy każdą relację tworzymy z jakąś wizją. No właśnie… Tylko czy jest to do końca nasza świadoma wizją? Czy spełniamy czyjeś oczekiwania lub kieruje nami nieuświadomiony lęk i strach? A może już któryś raz powtarzamy relację, której nauczyliśmy się od rodziców i jesteśmy w dobrym miejscu by coś zmienić. Pierwszym krokiem do zmiany jest właśnie stworzenie dobrej wizji. I nie chodzi tu o jej wymyślenie, tylko o głębokie zrozumienie co chcemy w naszej relacji stworzyć.

Jak stworzyć relację pełną miłości i zrozumienia?
Wydaje się to banalnym pytaniem…. a jednak mnóstwo czasu błądzimy doświadczając tego, czym miłość nie jest…

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia relacji opartych na prawdzie, miłości i zrozumieniu

Celem warsztatów jest ukształtowanie świadomości Procesu Tworzenia w praktyce życia każdego z uczestników. Cokolwiek robimy w naszym życiu – czy to będą projekty dotyczące naszych związków, rodziny, pracy, biznesu czy też kariery – możemy nazwać to procesem twórczym i musi on podlegać pewnym prawidłom.
Dobrze jest więc mieć świadomość, od czego zacząć i przez jakie etapy powinien przejść każdy nasz projekt. Dobrze jest również wiedzieć, jakie podświadome uwarunkowania wpływają na nasze decyzje i plany.

Koniecznym etapem jest także usunięcie przeszkód i blokad, które manifestują się zarówno w naszych ciałach, jak i w życiu.
Każdy z uczestników warsztatów skupia się na swojej wewnętrznej pracy dotyczącej znalezienia rozwiązania swoich problemów oraz realizacji swoich życiowych zamierzeń i projektów.
Efektem tego skupienia jest coraz głębsza integracja świadomości oraz coraz lepsza umiejętność dokonywania życiowych wyborów harmonizujących z Uniwersalną miłością i prawdą.

Tempo grupy oraz ilość warsztatów w całym procesie zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różna dla różnych grup.

Cykl warsztatów rozpoczyna się warsztatem: Wprowadzenie do procesu tworzenia.

Kwestie organizacyjne:
Zapisy / informacje: Monika 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com
Miejsce: Leszno
Termin: 21-23 września 2018
Godziny: od 17:00 w piątek do 17:00 w niedzielę.
Wyżywienie – gotuje Natalia, koszt ok. 60zł.
Grupa liczy ok 10 osób.

Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł. Tytuł: warsztat
Udział w warsztatach: 800 zł
MOMA Monika Skowrońska nr konta mBank: 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

PROWADZĄCA:

Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.

Twórcą tej metody jest Anna Brandysiewicz.

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

Szczegóły

Początek:
21 września, 2018 @ 4:00 pm
Koniec:
23 września, 2018 @ 6:00 pm
Kategoria Wydarzenie: