Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Budowanie relacji (1) – tworzenie wizji relacji – warsztat medytacyjny

12 października, 2018 - 14 października, 2018

Jak stworzyć relację pełną miłości i zrozumienia?

Wydaje się to banalnym pytaniem…. a jednak mnóstwo czasu błądzimy doświadczając tego, czym miłość nie jest…

W dzieciństwie, kiedy nie jesteśmy jeszcze emocjonalnie dojrzali, często nabieramy niewłaściwych nawyków, metod działania wobec trudnych i emocjonalnych życiowych sytuacji. Te nieświadomie wzorce pozostają z nami do dorosłości i mogą powodować wiele szkód w relacjach.

Ten warsztat pomoże ci zrozumieć, które wzorce, przekonania działają u Ciebie jak autopilot, bez Twojej świadomości, np. które poglądy na temat miłości i relacji przejąłeś od swoich rodziców i bezwiednie powtarzasz w swoich relacjach. To pomoże Ci rozpoznać i zrozumieć te destrukcyjne mechanizmy, które wpływają zarówno na Ciebie jak i tych z którymi wchodzisz w interakcję. Nauczysz się jak zmieniać i transformować je w pozytywną siłę działania. Stworzysz swoją świadomą wizję relacji, w pełni spójna z Tobą i Twoimi potrzebami.

STAŃ SIĘ ŚWIADOMYM TWÓRCĄ SWOJEGO ŻYCIA

Informacje organizacyjne
Prowadzący : Monika Jakubiak
Miejsce : Leszno
Data i godzina : 12-14 października, piątek 17-22, sobota i niedziela 10-18
Informacje / zapisy : 606 906 277, monica.jakubiak@gmail.com
Koszt : 800 zł
(dodatkowo płatne wyżywienie, na miejscu gotuje Natalia, kuchnia wegetariańska)

Warunek udziału: przejście przez warsztaty „Wprowadzenie do Procesu Tworzenia cz.1 i 2”
W warsztatach mogą brać udział osoby indywidualne, zarówno będące w relacji jak i planujące stworzyć relację, pary, członkowie rodziny.
Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup.
Podczas warsztatu siedzimy na krzesłach, przydatny jest notatnik i butelka wody.
Grupa liczy ok. 10 osób. Miejsce na warsztacie rezerwuje zaliczka 100 zł.
MOMA Monika Skowrońska nr konta mBank: 55 1140 2004 0000 3502 7528 4449

Jeśli czujesz, że ktoś inny mógłby skorzystać z tego warsztatu, to prześlij go proszę dalej 🙂

„Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.” Ania Brandysiewicz

Warsztaty są dla osób, które chcą:
• tworzyć zdrową, prawdziwą relację z partnerem,
• lepiej zrozumieć samego siebie,
• zrozumieć czemu popełniam te same błędy lub czemu ciągle jestem w tej samej sytuacji, a moje stare problemy powracają jak bumerang…
• i nauczyć się działać inaczej

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:
• tworzenia wizji relacji opartej na prawdzie, miłości i zrozumieniu

CELEM tych warsztatów jest zapoznanie się Procesem Tworzenia w praktyce. Pracując z pierwszymi dwoma etapami będziesz tworzyć wizję Twojej relacji i zbierać mądrość z dotychczasowych doświadczeń.
Zrozumienie jak działa Proces Tworzenia, zidentyfikowanie tego co aktualnie blokuje naszą energię (czyli ograniczających przekonań i blokad w ciele), a także poznanie praktycznych narzędzi do pracy ze sobą i transformacji swoich poglądów, pozwalających na uzyskanie harmonijnego przepływu energii w życiu.
Aby w pełni nauczyć się kierować swoją świadomość na dany aspekt Procesu Tworzenia, trzeba nawiązać DIALOG ze swoim CIAŁEM i nauczyć się go używać jako KOMPASU dla naszej świadomości. Kompasu wskazującego nam właściwy kierunek i podpowiadającego rozwiązania naszych problemów, jeśli tylko nauczymy się go słuchać.
Najistotniejsze jest, aby dobrze przyswoić sobie WARTOŚCI poszczególnych aspektów Procesu Tworzenia, nauczyć się ODCZUWAĆ I ROZUMIEĆ reakcje swojego ciała na pojawiające się myśli oraz słowa oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA nowymi wartościami na co dzień.
Umiejętność odczytywania sygnałów płynących z ciała pozwala na zaprzyjaźnienie się z emocjami, na ich wyrażanie i transformowanie. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości, to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem pozwala nam poznać nasze prawdziwe potrzeby i odkryć pełnię własnych możliwości.
Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością. Najistotniejsze jest, aby DOBRZE przyswoić sobie jakości kolejnych energii, nauczyć się je CZUĆ oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA tymi wartościami na co dzień.

PROWADZĄCA:

Monika Skowrońska – jestem nauczycielką Procesu Tworzenia w School of Creation (terapeutką i nauczycielką medytacji), a także masażystką Lomi Lomi Nui. Mam za sobą dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie: w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Z zamiłowania jestem podróżniczką. Poszukuję prostych, skutecznych metod powracania do zdrowia, radzenia sobie ze stresem i utrzymywania równowagi i dobrostanu na co dzień. Pomagam innym odnaleźć pasję i harmonię w życiu prywatnym i zawodowym.
Pracuję z osobami pragnącymi stworzyć relacje oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.
Wspieram klientów w tworzeniu projektów biznesowych spójnych z życiową misją, dających satysfakcję i radość.

Zapraszam na sesje indywidualne, medytacje i warsztaty prowadzone metodą procesu tworzenia.

Misją Szkoły Tworzenia jest wspieranie innych w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów poprzez nauczanie jak w świadomy sposób stworzyć życie jakiego pragną.

Twórcą tej metody jest Anna Brandysiewicz.

Anna Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

Szczegóły

Początek:
12 października, 2018
Koniec:
14 października, 2018
Kategoria Wydarzenie: